Ana sayfa / sahtekar medyumlar / medyum Şahmaran hoca sahtekar yalancı

medyum Şahmaran hoca sahtekar yalancı

Gerçek sahtekar medyumlar hakkında araştırmalar yapalım. Bir medyumun gerçek veya sahtekar olup olmadığını sıkı araştırmalar yaparak öğrenebilirsiniz. Ben medyum Şahmaran hoca hakkında bilgi vermek istedim. Benim sayemde her kes medyum Şahmeran hocanın sahtekar dolandırıcı olduğunu öğrenecektir. Ben Almanya dan yazıyorum sevgilimden ayrıldım bana geri dönmesi ve bağlanması için medyum Şahmaran hocadan yardım almaya karar verdim. Medyum Şahmaran hocayı aradım sesi güven verdi bana çalışmalar hakkında bilgi verdi ve çalışamalar başlattım.

Sahtekar medyum Şahmaran hoca kız arkadaşıma güya bağlama büyüsü yapıyormuş. Bana 21 gün verdiği süre doldu üzerinden 3 ay geçti hala bana bekle olacak diyor. Bende bir çok medyum hocaları arayıp bakımlar yaptırdım. Arkadaşlar abartısız 50 tane medyum hocaya bakım yaptırdım bir tanesi benim çalışma yaptırdığımı söylemedi anladım ki medyum Şahmaran dolandırıcıdır. Kendisinin dolandırıcı olduğunu bir kaç sayfalarda okudum ve arayıp sen sahtekarsın paramı yolla dedim. Sahtekar medyum Şahmaran beni her yerden engelledi.

Arkadaşlar medyum Şahamran dolandırıcıdır uzak durun bu kişile beraber bu isimlerde var. Sahtekar Medyum Zahir Tafran, sahtekar medyum Musa Salah, sahtekar medyum Mardinli Mustafa hoca ve şuan da dolandırılmış olduğum medyum Şahmaran hoca. Arkadaşlar bu sahtekar medyum isimleri sürekli değişmektedir. Bu sahtekar medyumlar hakkında çok güzel yazılan makale veya yorumlara sakın inanmayın. Bunların tuzaklarına sakın düşmeyin yoksa benim gibi üzülen sizler olursun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!