Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Şahmeran Dolandırıcı Sahtekar

Medyum Şahmeran Dolandırıcı Sahtekar

Medyum Şahmeran hocaya itibar etmeyin ben bu sahtekar medyuma evlilik büyüsü çalışması yaptırdım. Kendisini ilk aradığımda benimle çok kibar güzel konuştu sorunlarımı paylaştım bana her konuda yardımcı olacağını söyledi. Çalışma yapması için benden malzeme para istedi bende istediği ödemeyi yaptım. Akşam çalışmana başlıyorum dedi. Bende bir umut inandım ve bekledim. 1 hafta boyunca iletişimde kaldık kendisiyle yalandan bana sürekli bilgi veriyordu. Bir gün kendisi aradı ve benden para istedi çalışmalarda sorun çıkmış bir tane kurban kesmesi gerekiyormuş.

Benden borç harç para topladım yolladım kendisine medyum Şahmeran parayı 2 defa benden para aldıktan sonra telefonlarıma çıkmadı. Kendisini arıyorum beni her yerden engelledi. Medyum Şahmeran hoca sahtekardır. Kullandığı medyum ismi de gerçek ismi değildir bu sahtekardan uzak durun toplamda. Toplamda 4.000 tl para aldı benden.

Medyum Şahmeran hoca sahtekarın önde gideli bir çok kişiyi defalarca dolandırmış. Arkadaşlar ben medyum Şahmeran hocayı her yere yazıyorum sahtekar olduğunu her kes bilecek bu sahtekar hakkında yorumlarınızı yazın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!