Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Sahra Sahtekar

Medyum Sahra Sahtekar

Medyum Sahra Sahtekar

Medyum Sahra’yı tanıyan kişiler farklı işlemler için yardım almak adına medyum arayan insanlara kesinlikle bu kişiden uzak durmalarını önerirler. Bunun sebebi ise bu medyumun aslında bu meslek ile hiçbir alakası olmayan ve insanları kandırmak için elinden geleni yapan biri olmasıdır. Eğer yeteri kadar araştırma yapılmaz ise o zaman insanlar kolaylıklar medyum Sahra’nın tuzaklarına düşer ve daha önce yaşamadıkları kadar ciddi sorunlar yaşamak zorunda kalırlar. Bu sebeple hem dikkatli olmak hem de onu her anlamda yakından tanımak gerekir.

Medyum Sahra Kendinden Nasıl Bahseder?

Birçok medyum gibi medyum Sahra’da sürekli olarak kendini öven ve aynı zamanda insanların ilgilerini çekecek yorumlar yaparak dikkat çekmek isteyen biridir. Ancak bu durum insanların kafalarının karışmasına neden olabilir ve bilgileri olmayan kişiler ona güvenebilirler. Tabi ki bu hatanın sonucu da kimi zaman maddi kimi zaman ise manevi anlamda zarar görmek ile biter. Bu sebeple medyum Sahra isminden her zaman uzak durmak ve onu öven ilan veya yorumlara da kesinlikle güvenmemek gerekir.

Bir yorum

  1. medyum sahra dolandırdı

    medyum sahra hoca beni dolandırdı bu sahtekara sakın itibar etmeyin kendisinin medyumluk ile alakası olmayan oruspunun teki sahtekar medyum sahra numarası 0531 087 52 01

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!