Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Saliha sahtekar inanmayın

Medyum Saliha sahtekar inanmayın

Medyum Saliha ve diğer medyum isimleri gerçek sahtekar medyumlar
İnsanlar genellikle daha önce aldıkları duyumlardan sonra medyum seçimlerin de çok daha dikkatli ve titiz bir şekilde hareket etmeleri gerektiğini bilmektedirler. Bunun için ellerinden geleni yapan ve sürekli olarak farklı alanlar da medyumlar hakkında araştırma yapan kişiler özellikle medyum Saliha ismine karşı olan olumsuz önyargının farkına hemen varabilmektedirler. Ancak bu kişiden insanların sürekli olarak olumsuz bir şekilde bahsetmelerinin sebeplerinin başında bu kişinin büyük bir sahtekâr olması ve aynı zamanda bugüne kadar birçok kişiye çok ciddi sorunlar yaşatmış olması gelmektedir.

Gerçek bir medyumun sahip olması gereken özelliklerin hiçbirine sahip olmaması sebebi ile gerçek medyumlar hakkında bilgiler olan kişiler kendisi ile karşı karşıya geldiklerinde kısa zaman içinde güvenilmez biri olduğunu anlayabilmektedirler. Çok farklı tuzaklar ile sürekli olarak daha çok kişiyi kandırmayı başaran ve aynı zamanda yaşattığı her sıkıntıdan sonra diğer insanların da bu alana karşı olan ilgilerinin azalmasına neden olan medyum Saliha maalesef uzun zamandan bu yana bu rahatsızlıkları yaşatmaya devam etmektedir. Bilindiği gibi bu alanda yapılan işlemlerin çoğu çok ciddi deneyim ve bilgi gerektirmektedir.

Özellikle sıradan insanların kesinlikle yapamayacakları işlemler yapan medyumlar bu özellikleri sebebi ile her zaman için insanların yoğun ilgileri ile karşılaşmışlardır. Mesleklerinde güven kazanabilmek için ellerinden geleni yapan birçok medyum olmasına rağmen bu kişiler genellikle medyum Saliha gibi sahte ve güvenilmez isimler sebebi ile tahmin ettiklerinden çok daha fazla emek vermek zorunda kalmaktadırlar. Bu özel mesleği herkesin yapamayacağını bilen ve bu sebeple kesinlikle çok dikkatli olmaları gerektiğinin farkında olan insanlar doğru kaynaklar da araştırmalar yaparak mutlaka yaptırmak istedikleri işlemler hakkında deneyimli isimlere ulaşacaklarını da bilmektedirler.

Aynı zamanda bu araştırmalar insanların kendilerini medyum Saliha gibi kötü amaçlı insanlardan korumaları için de kendilerine çok faydalı olacaktır. Ne olursa olsun her türlü manevi işlemler için mutlaka gerekli zamanı ayırıp medyum araştırmalarını kesinlikle doğru alanlar da yapmaları gerektiğinin farkında olan insanlar özellikle medyum Saliha gibi isimler hakkında sürekli olarak başka kişileri de uyarmaları gerektiğinin farkındadırlar.

5 Yorum

 1. sahtekar medyum saliha

  Medyum saliha hoca sahtekar dolandırıcının tekidir. Medyum saliha hocayı bulduğumda çok güvendim ne istese yaptım ne kadar para istediyse yolladım oda işimi yapmadı ve her yerden engelledi. Medyum saliha hocanın sahtekar olduğunu yeni öğrendim ve bende bu sahtekar hakkında yorum yazmak istedim.

 2. dolandırıcı medyum saliha

  Medyum saliha hoca kadar ben sahtekar dolandırıcı bir kadın görmedim arkadaşlar o kadar güzel inandırıyorki kendini anlatamam ben bu sahtekar kadına inandım 12.00 bin tl param gitti ve sonuç sıfır ne gelen var ne giden ne aşık olan var nede bağlanan medyum saliha denilen kanından uzak durun dolandırıcı sahtekardır.

 3. Can

  medyum saliha allah seni kahretsin inşallah çocukların arabanın altında can verir benim çocuklarımın rıskını çaldın allah senin çocuklarından çıkartsın sahtekar kadın

 4. gül

  KENDİNE MEDYUM DIYEN SALİHA SAHTEKAR DOLANDIRICININ TEKIDIR INANMAYIN ALLAH BELASINI VERSIN INSANLARA GUVENILIR BIR EDAYLA KONUSUP SONRA PARAYI ALINCA TLF LARA BAKMIYOR HATTA ENGELLİYOR PISLIK NALET

 5. esma

  medyum saliha sahterkaın kralıdır, işlem yapmadığından sadece dolandırıcılık adına bu işi yaptığından çok eminim, sürekli hocası ile konuşacağını yalanlarını biliyrum, sakın inanmayın, büyü var diyor ektra ücret alıyor, sürekli yalan, çocuklarına nasıl bu kadar haram para yediriyor, lütfen benim hatama düşmeyin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!