Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum saul sahtekar

Medyum saul sahtekar

Arkadaşlar ben bundan 3 ay önce medyum Saul denilen sahtekar medyumu yorum sayfalarından buldum. Başkaları sonuç almış gibi yorumlar yazmıştı. Ne yazık ki o yapılan sahte yorumlara kandım. Eşimi kendime bağlamak için medyum Saul denilen sahtekar 1.400 tl para yolladım.

Medyum Saul 20 günde eşimin bana kül köle olacağını söyledi bende sabırla eşimin bana bağlanmasını bekledim. Çalışma bitti eşim bana aşık değil hatta daha kötüsü oldu. Eşim başka kadınlarla yatıp kalkmaya başladı. Bu durumu medyum Saul denilen sahtekara söyledim. Hallederim dedi daha sonra aradım beni engelledi. Medyum Saul sahtekar dolandırıcıdır.

Medyum Saul hakkında yorum iyi yorum yapılan sayfaların hesi kendilerine aittir. Adamın sahtekar olduğunu yazdım kimse onaylamadı. Onun hakkında yazdığım yorumu başka medyuma sahtekar olarak düzenleyip yayınlıyor. Medyum Saul tam bir profesyonel dolandırıcıdır.

3 Yorum

  1. neriman talat

    Medyum saul, Medyum Archil, medyum kevork aynı kişiler arkadaşlar bu sahtekarları ben yorum sayfasında buldum 3 isime de aynı sayfada olumlu yorumları var ama her üçü de dolandırıcı. Medyum kevork denilen sahtekara 2.000 lira medyum saul denilen sahtekara 1.000 lira medyum archil denilen sahtekara da 2.500 lira para kaptırdım. Bu sahtekarları şikayet ettim her yere de yazacam uzak durun.

  2. medyum kevork dolandırıcı

    medyum kevork denilen pislik beni dolandırdı evlilik büyüsü için yardım istedim sahtekar adam o kadar etkiliyici konuşuyor resmen dünya da ondan başka medyum yok gibi her aradığımda telefona bakıyordu. Parayı aldıktan sonra ulaşa bilene aşk olsun. Beni 4.000 tl dolandırdı param aldı her yerden engelledi medyum kevork denilen sahte medyumdan uzak durun.

  3. Yeliz kaya

    Medyum saul sahtekarına 1.000 tl medyum kevork sahtekarına 2.600 tl para kaptırdım. ilk medyum saul dolandırdı beni parayı aldıktan sonra bir daha telefonlara çıkmadı. Daha sonra aynı sayfada medyum Kevork denilen sahtekarı aradım. Bu da ban yardımcı olacağını söyledi çalışma için beni ikna etti para yolladım. Medyum Kevork 21 günde sonuç alacağımı söyledi. Her gün aradım cevap verdi telefonuma daha sonra bu sayfaya denk geldim bunların sahtekar olduğu yazıyordu. Bende bu sayfanın link attım medyum kevork a beni engelledi. Bu iki sahtekar medyum isimlerinden uzak durun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!