Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Sedat Hoca Sahtekardır Sürekli Oyalıyor

Medyum Sedat Hoca Sahtekardır Sürekli Oyalıyor

Medyum Sedat Hoca Sahtekardır Sürekli Oyalıyor

Bir çok kişi gibi bende medyumlardan yardım alma gereği duydum. Eşim evi terk etti başka bir kadınla evlenip hayat kurmaya başladı. Bende eşimin bana geri dönmesi evine çocuklarına bana bağlanması için medyum arayışlarına girdim. Bir kaç yorum sayfasında medyum Sedat hoca hakkında yazılan yorumları okudum. Her şey olumluydu bende inandım güvendim medyum Sedat hocayı aradım.

Sedat Hoca İlk Başlarda Çok İyi İlgilenir

Medyum Sedat hoca bana ve eşime bakımlar yaptı eşimin üzerinde büyü olduğunu bu büyü sayesinde eşimin diğer kadınla beraber olduğunu söyledi. Büyünün bozulması eşimin geri getirme için çalışmalar yapacağını söyledi. Anlayacağınız her konuda yardımcı olacaktı Sedat hoca ilk başlarda çok iyi ilgilendi. Bende kendisinin benden istediği parayı yolladım çalışmalar başlattım.

Medyum Sedat hocanın Sahtekar olduğunu Bilmiyordum

Medyum Sedat hoca benden ödemeyi aldıktan sonra telefonlarıma çıkmamaya başladı sürekli iletişim sorunu yaşadık. İlk başta konuştuğum Sedat hoca yoktu her gün iletişimde olacağımı söylemişti. Arıyorum başkaları çıkıyor telefona Medyum Sedat hoca sürekli oyalıyordu. Bir an şüpheye kapıldım sonra Sedat hocanın bana verdiği süreyi bekledim.

Medyum Sedat hoca Maalesef Dolandırıcı Çıktı

Medyum Sedat hocanın verdiği süre doldu aradım telefonlarımı engellemişti. Sonradan hakkında daha detaylı araştırma yaptım. Medyum Sedat sahtekarmış her yerde yazıyordu ama ben kördüm göremedim. Ben hakkımı helal etmiyorum medyum Sedat hoca sahtekardır sürekli oyalıyor itibar etmeyin.

Sahtekar Medyum Sedat Hocaya Ait Web Sitesi medyumlar.kim / eniyihocalar.kim / medyumsedat.com / ikiliiliskiler.com / medyumsedathoca.com / sedathoca.net / sedathoca.com / hocalar.online / medyumlar10.com / hocatavsiyeleri.com / bunun gibi bir çok sayfada hakkında yorumları vardır hepsini kendisi yazıyor. Sahtekar medyum Sedat hoca iletişim numarası 0532 066 39 09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!