Medyum Seli

Medyum Seli bu kişi daha fazla insanı mağdur etmesin sahtekardır.
Farklı amaçlar ile medyumlardan yardım almak isteyen ancak bu kişiler hakkında çok fazla bilgileri olmayan kişiler medyum seçimlerin de kesinlikle çok dikkatli olmalıdırlar. Özellikle medyum Seli gibi isimlerini olması sebebi ile bu alanda kesinlikle gelişi güzel seçimler yapılmamalıdır. Kendisi gerçekten de çok tehlikeli ve tek amacı insanların çaresizliklerini kullanıp çıkar sağlamak olan bir kişidir. Bu sebeple kendisinden uzak durmak için her zaman dikkatli olmak gerekmektedir.

İlk anda insanları kolay bir şekilde kandırabilirse bile yine de birçok kişi kısa zaman içinde aslında bu ismin ne kadar tehlikeli ve aynı zamanda uzak durulması gereken bir isim olduğunu hemen anlayabilmektedir. Bugüne kadar birçok kişi medyum Seli sebebi ile çok ciddi sorunlar yaşamış ve diğer insanları da bu isimden uzak durmaları konusunda ciddi bir şekilde uyarmıştır. Kendisi bu meslek ile hiçbir şekilde alakası olmayan ve aynı zamanda medyumlar hakkında bilgileri olmayan kişileri çok kısa zaman içinde kandırabilen biridir.

Bu sebeple insanlar ne olursa olsun medyumlar ile çalışmadan önce ya bilgili kişilerden öneriler almalı ya da kendilerini bekleyen risklerin farkında olup tüm adımlarını bilinçli bir şekilde atmalıdırlar. Yüzlerce yıldan bu yana sürekli olarak insanların hem güvendikleri hem de uzak durmak istedikleri kişiler olan medyumlar yaptıkları tüm işlemler için çok ciddi bir bilgi ve birikime sahip olmalıdırlar. Eğer bu kişiler işe çalışmak isteyen kişiler gerekli özeni göstermezlerse o zaman ilerleyen zamanlar da medyum Seli gibi sahtekârlar sebebi ile geri dönüşü olmayan sorunlar ile karşı karşıya kalabilirler.

Bu özel meslek içinde kendilerini kanıtlamış olan kişilerin sayılarının da her zaman için çok az olduğunu bilmek ve seçimleri de her zaman çok dikkatli bir şekilde yapmak gerekir. Gerçek bir medyum hangi özellikleri taşımalı ve kendisine inanmak için nelere dikkat etmek gerekmektedir gibi soruların yanıtlarını bilen kişiler için kesinlikle bir risk bulunmamaktadır. Medyum Seli hakkında bilgi arayan kişiler genellikle farklı alanlar da yapılan yorumlar da hakkında birçok olumsuz bilgi ve yorum olduğunu görebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!