Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Sevan Beni Dolandırdı Bütün Paramı Aldı

Medyum Sevan Beni Dolandırdı Bütün Paramı Aldı

Medyum Sevan Beni Dolandırdı Bütün Paramı Aldı

Eğer gerçek ve güvenilir bir medyum ile çalışmak için yola çıkmışsanız o zaman aradığınız tüm bilgileri kesinlikle doğru kaynaklardan aldığınızdan emin olmalısınız. Çünkü birçok kişi kendilerini gerçek medyumlar gibi tanıtıp sizi kandırmak için sıraya girmiş durumda. Bu kişilerden biri de medyum Sevan denen kişidir. Ben ona güvenerek çok büyük bir hata yaptım ve bunun bedelini de maalesef para ve zaman kaybı olarak ödedim. Çok acelem olduğu için araştırma konusunda fazla emek vermedim.

Karşıma çıkan ilk medyum ile çalışmaya karar verdim. Ancak yaşadığım bu deneyim bana aslında bu alanda ne kadar dikkatli olmam gerektiğini açık ve net bir şekilde gösterdi. Gerçek medyumların sahip olmaları gereken özellikler hakkında yeteri kadar bilgiye sahip olursanız o zaman kendinizi sahte medyumların tuzaklarından kolay bir şekilde koruyabilirsiniz.

Medyum Sevan Güvenilir Medyum Değildir Sahtekardır

Benim yaşadıklarımı yaşamaktan da kurtulabilirsiniz. Bana birçok kişi medyum Sevan hakkında bilgiler vermişti. Hatta bazı kişiler onun gerçek bir medyum olmadığını ve bana zarar verebileceğini dahi söyledi. Ama ben büyük bir hata yaparak onları dinlemedim. Tek istediğim şey beni sürekli olarak rahatsız eden o adamın benden soğumasını sağlamaktı.

Bunu da soğutma büyüsü ile yapmak istedim. Tabi ki medyum Sevana güvenmekle büyük bir hata yaptım. Başka kişilerin de benim gibi hata yapmamalarını sağlamak için kendilerine sürekli olarak medyum Sevan isminden uzak durmalarını öneriyorum. Medyum sevan sahtekardır, medyum sevan dolandırıcıdır, medyum sevan hocaya itibar etmeyin.

2 Yorum

  1. medyum sevan sahtekar

    Medyum sevan tarafından bende ve arkadaşım dolandırıldık arkaşım bağlama büyüsü için başvurdu bende evlilik büyüsü için paramızı aldı bir daha telefonlara çıkmadı medyum sevan sahtekardır inanmayın her yere yazacam bu adi adamı

  2. medyum sevan sonuç vermiyor

    arkadaşlar bu sevan hoca benim paramı aldı telefonlarıma bir daha çıkmadı eşimi bana geri getireceğini söyledi 6 ay oldu eşim benden tamamen boşandı medyum sevan hocayı arıyorum ama ulaşamıyorum her yerden engelledi beni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!