Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Şevki Adnan Hocaya İnanmayın Sakın Sahtekardır

Medyum Şevki Adnan Hocaya İnanmayın Sakın Sahtekardır

Hangi Medyumla Çalıştığınıza Dikkat Edin?

Bir arkadaşım uzun zamandan bu yana beraber olmasına rağmen bir türlü sevdiği kişinin evlilik konusunda ikna olmamasından yakınırdı. Bende ona sürekli olarak zaman kaybetmesine gerek olmadığını ve deneyimli bir medyumdan yardım alarak onu evliliğe ikna edebileceğini söylerdim. Ancak medyumlar hakkında bir bilgim yoktu ve bu sebeple ona bir medyum önerisin de bulunamadım. O da bir süre sonra beni dinlemiş ve medyumlardan aşk büyüsü hakkında yardım almaya karar vermiş. Seçimini de medyum Şevki Adnan Hoca’dan yana kullanmış. Bu kişi hakkında araştırma yapmamış ve sadece bir kişinin önermesi ile hemen onunla iletişime geçerek talebini iletmiş.

Kandırılmak Arkadaşımın Çok Zoruna Gitti

Aslında medyum Şevki Adnan Hoca gerçek bir sahtekârmış. Arkadaşım bunu uzun zaman sonra anlamış ancak artık bu konuda yapacak bir şeyi yokmuş. Çünkü bu şahıs kendisinden sürekli olarak maddi talepler de bulunmuş ve istediğini alınca bir anda ortadan kaybolmuş. Ancak internet sitelerine baktığımız zaman halen bu kişinin kendisini gerçek bir medyum gibi tanıttığını gördük. Yani halen insanları kandırmak için yeni tuzaklar kurmaya devam ediyor. Bu sebeple biz de arkadaşımla insanları medyum Şevki Adnan Hoca isminden uzak durmaları konusunda uyarıp nelere dikkat etmeleri gerektiği hakkında bilgiler veriyoruz.

Resmi ve Gerçek Medyumlardan Başka Hiç Kimseye Güvenmeyin

Gerçek meydumlar ile çalışan kişilerin en zorlu durumlardan dahi sonuç aldıklarını gördükçe arkadaşım adına çok daha fazla üzülüyorum. Özellikle evlilik hayallerinin gerçek olması için girdiği bu yolda medyum Medyum Şevki Adnan Hocaya İnanmayın Sakın Sahtekardır sebebi ile çok ciddi sorunlar yaşamış olması benim de çok zoruma gitti. Onun amacı sadece mutlu bir evlilik yapmak ve bunu sağlamak için sevdiği kişinin de buna ikna olmasını sağlamaktı. Bu sebeple elinden geleni yapmasına rağmen sonuç alamayınca çareyi gerçek bir medyumdan yardım almakta buldu. Ancak medyum Şevki Adnan Hoca arkadaşımın tüm ümitlerini bir anda yıktı. Bu kişiden kesinlikle uzak durmalısınız. Hem kendinizi hem de çevrenizde ki kişileri bu medyumun tuzaklarından korumak için mutlaka gerçek medyumlar hakkında araştırma yapmalı ve seçimlerinizi çok dikkatli bir şekilde yapmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!