Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Seyrani Sahtekar

Medyum Seyrani Sahtekar

Medyum Seyrani Sahtekar

Medyum Seyrani sahtekar  daha önce birçok kişinin dikkatini çeken ancak onlara ciddi sıkıntılar yaşatan sahte medyumlardan biridir. Özellikle insanları kandırmak ve kendisine inandırmak konusunda çok başarılı olması sebebi ile daha önce medyumlar ile çalışmayan kişilerin ona hemen güvenmemeleri gerekir. Çünkü yapacakları bu hata sadece kendilerine değil aynı zamanda sevdikleri kişilere de zarar verebilir. Bu sebeple medyum Seyrani hakkında öneriler almak isteyen kişilere de kesinlikle bu isim önerilmemelidir.

Medyum Seyrani Hocanın Sahte Bir Medyum Olduğunu Anlayabilir miyim?

Eğer bir medyum gerçekten de sahte ve güvenilmez bir medyumsa bunu anlamanın en kolay yolu onun daha önce mağdur ettiği kişiler ile konuşmak veya onun hakkında yapılan yorumları dikkatli bir şekilde okumaktır. Kendilerini sadece gerçek ve güvenilir medyumların ellerine emanet etmek isteyen insanlar medyum Seyrani hocanın oyunlarına gelmemek için araştırmalarını çok dikkatli bir şekilde yapmalı ve sadece önerilen medyumlar ile çalışmak için adımlar atmalıdırlar. Bu sayede tüm işlemlerden kesin olarak sonuç alabilirken sahte medyum riskini de ortadan kaldırmış olabilirler.

Medyum Seyrani Dolandırıcı

Medyum Seyrani sahtekar birçok yorum sitesinde sahte medyum olarak geçer. Çünkü bu kişi daha önce birçok kişiyi dolandıran ve onarla zarar veren güvenilmez bir medyumdur. Tek amacı kendisine çıkar sağlamak ve bunu yapabilmek için dikkatsiz insanlara tuzaklar kurmaktır. Birçok kişiye çok ciddi zararlar vermesi sebebi ile doğal olarak insanlar bu alana karşı olan güvenlerini de kaybetmektedir. Bu da gerçek medyumların işlerini zorlaştırmaktadır. Bu sebeple hangi işlem hakkında olursa olsun bir hizmet almak isteyen kişiler kesinlikle medyum Seyrani  tuzaklarından kendilerini korumalıdırlar.

Medyum Seyrani Tanınan Bir Medyum mu?

Bu alanda kesin sonuç veren garantili işlemler hakkında yardım almak isteyen insanların en çok dikkat etmeleri gereken konuların başında gerçek medyumlar ile çalışmak gerekir. Ancak bu kişiler ulaşmak zor ve zaman alan bir durum olabilir. Bu sebeple tanınan medyumların kimler olduğunu araştırmak için mutlaka gerekli zamanı ayrılması gerekir. Medyum Seyrani tanınan ve önerilen bir medyum mu sorusu ile yola çıkan kişiler de kısa zaman içinde onun hakkında ki sorularına yanıt alabilirler.

2 Yorum

  1. Redsonja

    evet medyum seyrani ile daha dün iletişime gectim ama ben parayı yatırdıktan sonra baslaması konusun da konusmustuk.daha sonra aynı gun aksam benı arayıp işlemlere basladım sana dua gonderecem dedı gondermedı.daha bugun kar yagdı yollar kapalı ve bugun parayı gonderemeyecegımı rıa ıle yatıracagım yerın hava sartlarından dolayı kapalı olacagını ama kesın bılgıyı adamla konustuktan sonra kendısıne ıletecegımı bıldırdım ve benı yalancılıkla ıtham ettı.daha sonra benı tehdıt edıp karsı tarafa durumu anlatacagını bana cok kotu işlemler yapacagını yazmıs tehdıtlerde bulunmus engelledım hıc cevap vermeden bu defa baska numaradan yazıp bana dava acılacagını karsı tarafın bana dava acacagı işlemler yaptıracagını ve bu işi bozmak için elinden geleni yapacagını dıle getıren tehdıt dolu mesajlar gondermiş kesinlikle şikayetcıyım.dolandırıcı oldugu bu davranıslarından belli zaten.kesınlıkle o admla ıletısıme bıle gecmeyın

  2. koruma kalkanı bozduracaktim bana para at atım dolandırıcı seyran

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!