Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Zabel Şirvan Bana Çok Büyük Zararlar Verdi

Medyum Zabel Şirvan Bana Çok Büyük Zararlar Verdi

Medyum Zabel Şirvan Bana Çok Büyük Zararlar Verdi

Birçok kişinin yaptığı hatayı bende yaptım ve gerçek medyumlar hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmadan acele edip kendimi sahtekar medyum Zabel Şirvan hocanın tuzaklarında buldum.  Medyum Zabel Şirvan bana çok büyük zararlar verdi. Kısa zaman içinde hem maddi hem de manevi anlamda ciddi sıkıntılara sahip oldum. Onun gerçekten de güvenilir ve gerçek bir medyum olduğuna inanmıştım. Ama büyük bir hata yaptığımı tüm bilgilerimi ve paramı ona verip bir daha ulaşamadığım zaman anladım.

Daha sonra onun hakkında kimden bilgi alsam bana hep olumsuz bilgiler verdiler. Aslında onun tek mağdur ettiği kişi ben değilmişim. Benden önce de birçok kişinin hayatını allak bullak etmiş. Keşke araştırmalarımı daha önce yapsaydım. Hatta onu tanıyan kişiler ile iletişime geçerek hakkında mümkün olduğu kadar çok bilgi almaya çalışsaydım. Ama artık sahtekar medyum Zabel Şirvan hocanın ne kadar tehlikeli ve uzak durulması gereken biri olduğunu biliyorum.

Sahtekar Medyum Zabel Şirvan dan Neden Uzak Durmalısınız?

Sizi inandırmak için elinden geleni yapar ve aynı zamanda farklı alanlar da yaptırdığı olumlu ancak sahte yorumlar ile gözünüzü boyayabilir. Gerçek bir medyum gibi konuşup davransa da aslında bu meslek ile hiçbir alakası olmadığını kesinlikle anlayamazsınız. Bu sebeple kendisi ile çalışmak istediğiniz zaman kesinlikle acele kararlar verip kendinizi risk altına atmamalısınız. Hatta artık medyum arayan kişilere kesinlikle sahtekar medyum Zabel Şirvan isminden uzak durmaları konusunda uyarılar yapıyorum.

Onun ne kadar büyük bir dolandırıcı olduğunu ve insanları ne kadar kolay kandırdığını bilen kişiler doğal olarak kendilerini daha rahat koruyabilirler. Bende bunu istiyorum. Bu sebeple sürekli olarak medyum yorumlarının yer aldığı siteler de yorumlar yapmaya çalışıyorum. Eğer siz de özel işlemler için medyumluk hizmetleri almak isterseniz o zaman sahtekar medyum Zabel Şirvan ismi her zaman aklınızın bir köşesinde kalmalı. Sahtekar medyum Zabel Şirvan iletişim numarası 0539 290 56 43

4 Yorum

 1. medyum zabel sahtekardır

  Medyum zabel şirvan tarafından malaesef bende dolandırıldım bağlama büyüsü için kendisinden yardım istedim benden 2000 tl aldı 18 günde işlemin sonuç verecek dedi. Çalışmaların 4 günü benden para istedi başka paramın olmadığını söyledim bana kızdı paran yoksa çalışmada yok dedi engelledi. Sahtekar medyum zabel şirvan hocaya sakın inanmayın.

 2. elif

  sahtekar medyum zabel şirvan ermeni büyüsü yapacaktı sahtekar paramı aldı beni kandırdı medyum falan değil bu daha kıçını yıkamasını bilmiyor hakkında şikayette bulundum ben hakkımı yedirmem bu sahtekara.

 3. medyum zabel şirvan parayı aldı engelledi

  medyum zabel şirvan süryani büyüsü yapacağını söyledi bunun için benden 3.200 tl istedi bende salak gibi kendisine yolladım. Ertesi gün bana bilgi verecekti aradım telefonumu engellemişti. Başka numaradan aradım neden arıyorsun dolandırdım seni anlamadın mı bir daha arama diyerek telefonu kapattı ben hayatımda bunun kadar rahat bir sahtekar gördüm. medyum zabel şirvan sahtekardır

 4. son anda dolandırılmaktan kurtuldum

  medyum zabel şirvan hocaya yarın para yolluyacaktım çalışmak için son kez araştırma yapmak istedim ve karşıma bu manzara çıktı adam sahtekar mış bende kendisine büyü yaptırmaktan vaz geçtim şimdi gerçek bir medyum arıyorum benim sahtekarlara kaptıracak param yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!