Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Zeynel Eroğlu Söyledikleri Hep Yalan

Medyum Zeynel Eroğlu Söyledikleri Hep Yalan

Medyum Zeynel Eroğlu Söyledikleri Hep Yalan
Bilindiği gibi medyumlar insanlar için her zaman özel ve gizemli kişiler olarak görülmüştür. Özellikle eski zamanlar da bu kişilerin toplum içinde ne kadar özel bir yere sahip olduklarını herkes bilmektedir. İnsanların taleplerini çok özel işlemler ile yapan bu kişiler meslekleri hakkında kendilerini çok ciddi bir şekilde geliştirmeli ve bunun için diğer mesleklere göre çok daha fazla emek vermelidirler. Ancak medyumluk mesleği insanları kandırabilmek ve farklı konular hakkında çıkarlar sağlamak içinde çok ideal bir alandır.

Çünkü insanlar halen medyumlar hakkında yeteri kadar bilgiye sahip değillerdir. Bu sebeple insanlar ne olursa olsun bu alandan uzak durmanın kendileri adına en doğru seçim olduğunu düşünebilmektedir. Buna sebep olan kişilerden biri olan medyum Zeynel Eroğlu da insanların araştırma yaptıkları zaman genellikle hakkında olumlu bilgiler bulamadıkları ve aynı zamanda sürekli uzak durmaları hakkında uyarılar aldıkları kişilerden biridir. Kendisi insanları kolay bir şekilde kandırıp çok ciddi sorunlar yaşamalarını sağlayabildiği için ne olursa olsun hakkında gerekli araştırmalar yapılmadan iletişime geçilmemesi gereken bir kişidir.

Yaptığı sahte işlemler ile insanların güvenlerini kolayca kazanabilmesi ve aynı zamanda gerçek bir medyummuş gibi izlenim bırakabilmesi sebebi ile bugüne kadar birçok işinin canını yakmış olan bu isimden korunabilmek için mutlaka dikkatli olup medyum Zeynel Eroğlu İsmini içeren tüm yorumları okumak gerekmektedir. Bu konuda gerekli emek verilip gerekli zaman ayrıldığı takdirde insanlar mutlaka hem bu isimden korunacak hem de gerçek medyumlar ile çalışma olanağı bulacaklardır. Yüzlerce yıllık bir meslek olmasına rağmen halen insanların hakkında çok fazla bilgiye sahip olmadıkları bu meslekte başarılı olan kişilerin sayılarının her zaman çok az olduğunu unutmamak gerekmektedir.

Medyum seçimlerin de kesinlikle acele etmemek ve doğru bilgiler ile yola çıkarak mutlaka medyum Zeynel Eroğlu  gibi sahtekârlardan uzak durmaya özen gösterilmelidir. Bu medyum hakkında bu kadar çok olumsuz yorum olması sebebi ile insanlar genellikle verdikleri karardan hemen vazgeçip daha güvenilir ve daha saygın isimler ile çalışabilmektedirler. Dolayısı ile ne olursa olsun mutlaka hakkında olumlu yorumlar alınsa bile yine de medyum Zeynel Eroğlun dan uzak durmaya özen göstermek gerekmektedir.

Bir yorum

  1. Orhan

    Zeynel Eroğlu isimli çakma medyum bakım için benden 500 TL aldı ve saçma sapan internetten aldığı yazıları göndermiş bana. Şundan eminim ki herkese kopyala yapıştır yapıyordur o yazıları. Daha sonra benden 15.000 TL istedi işlem için. Ben 10.000 TL’sini gönderdim. 5.000 daha sonra yollarsın dedi. Bana 13 adet vefk gönderdi. Yakma, gömme ve dua okuma gibi işlemler vardı. Hepsini yaptım fakat hiçbir etkisi olmadı bu yaptıklarımın. Daha sonra internete ismini yazdığım zaman yanıltıcı olduğunu anladım maalesef. Ama iş işten geçmişti artık. Bu kişi yüzünden ben kredi çektim. Şu anda 3 aydır çalışmıyorum. Onu nasıl ödeyeceğim gerçekten bilmiyorum. Maddi ve manevi olarak gerçekten çok yoruldum. Hakkımı helal etmiyorum kesinlikle. Ben hiç araştırmadan direkt olarak yaptırmıştım. Televizyona çıktı diye bir şey zannettim ondan yaptırdım. Fakat çok pişmanım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!