Ana sayfa / büyü / Patronus Büyüsü Nasıl Yapılır

Patronus Büyüsü Nasıl Yapılır

Patronus Büyüsü Nasıl Yapılır?

Korunma amacı ile yapılan büyülerin en güçlülerinden biri olan patronus büyüsü çok az medyum tarafından uygulanabilir. Bu işlemler de amaç kendilerini kötü hisseden ve farklı sıkıntılar çeken insanların kısa zaman içinde yaşadıkları bu sorunlardan kurtulmalarını sağlamaktır. Deneyimli medyumların bazıları bu işlemleri yapabilir ve insanların kendilerini çok daha rahat hissetmelerini sağlayabilirler.

Kesinlikle dikkatli bir şekilde yapılması gereken patronus büyüleri hakkında günümüzde bilgisi olan çok fazla kişi yoktur. Bu sebeple öncelikle patronus büyüsü nasıl yapılır, bu işlemleri kimler yapabilir veya bu işlemlerin sonuçları nasıl ortaya çıkar gibi konular hakkında ciddi araştırmalar yapmak gerekir. Bu özel işlemler de uygulanan teknikler de medyumların çok özel sözler ile bazı özel nurani varlıklara ulaşmaları gerekir.

Patronus Büyülerinin Büyük Gücü

Burada amaç bu varlıkların ilgili kişileri koruma altına almalarını sağlamaktır. Bunu başarabilmek için öncelikle işlemleri yapan medyumların ne yaptıklarını bilen ve aynı zamanda daha önce de bu işlemleri yapmış olan kişiler olmalarına dikkat etmek gerekir. Bazı kaynaklar da bu işlemlerden sonra ortaya çıkan varlıkların gözle görülebilen bazı kaynaklar da ise gözle görülemeyen varlıklar olduğuna dair bilgiler vardır.

Ancak bunun çok fazla bir önemli yoktur. Önemli olan patronus büyülerinden sonra insanların üzerinde istenen etkilerin oluşmasını sağlamak ve bunu yaparken onlara kesinlikle zarar vermemektir. Bugüne kadar toplum içinde en çok yapılan işlemler arasında mutlaka korunma amaçlı yapılan büyü işlemleri de yer almıştır. Bazen kendileri için bazense sevdikleri kişiler için bu işlemleri yaptmış olan kişilerin beklentileri de her zaman büyük olmuştur. Patronus büyülerinin güçleri ise tüm korunma işlemleri içinde en büyük olanıdır. Bu sebeple insanar halen patronus büyüsü yapabilen medyumlar aramaya devam ederler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!