Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Sahtekar Medyum Birsen Bir Çok Kişiyi Dolandırmıştır

Sahtekar Medyum Birsen Bir Çok Kişiyi Dolandırmıştır

Sahtekar Medyum Birsen Bir Çok Kişiyi Dolandırmıştır

Kimin sahte kimin ise gerçek bir medyum olduğunu anlamak sizin için zor olabilir. Eğer bu konuda yeteri kadar bilginiz yoksa o zaman medyum Birsen gibi kötü niyetli kişilerin tuzaklarına düşebilirsiniz. Siz kimi zaman maddi kimi zaman ise manevi anlamda zararlar verebilen bu kişilerin kimler olduğunu bilmeden kesinlikle karar vermemelisiniz. Çünkü amacınız her zaman gerçek ve tanınmış medyumlar ile çalışmak olmalıdır.

Medyum Birsen Gerçek Bir Medyum Değildir

Medyum Birsen ile çalışan kişiler farklı alanlar da yaptıkları yorumlar ile sizi bilgilendirmek isteyebilirler. Bu yorumlar da insanların yaşadıkları deneyimlerden bahsetmeleri ve aynı zamanda size kimi zaman olumlu kimi zaman ise olumsuz bilgiler vermeleri doğru adımlar atmanızı sağlayabilir. Her şeyden önce medyum Birsen hocanın gerçek bir medyum olmadığını bilmelisiniz. Bu kişinin ismi her zaman için sahte medyumlar arasında geçer. Bu sebeple hem dikkatli hem de araştırmacı olmaya özen göstermelisiniz.

Medyum Birsen Sizleri Kandırıyor

Sahte medyumların insanları kandırmak için neler yaptıklarını bilirseniz o zaman medyum Birsen hocanın da sizi kandırmak için kurduğu oyunları hemen anlayabilirsiniz. Tek amacı sizi kandırmak ve daha önce yaşamadığınız sorunlar yaşamanızı sağlamak olan bu isim hakkında gördüğünüz olumlu yorumlara kesinlikle güvenmemelisiniz. Çünkü bu yorumları kendisi gibi güvenilmez kişiler yapıyor olabilir. Onunla iletişime geçtiğiniz zaman birçok kişi gibi kendisi hakkında olumlu bilgiler verecek ve sizi inandırmaya çalışacaktır. Ama sahtekar medyum Birsen bir çok kişiyi dolandırmıştır.

Medyum Birsen Hocanın Yalanlarına İnanmayın

Eğer onun bu yalanlarına kanarsanız o zaman siz de ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durumu yaşamayı kesinlikle istemezsiniz. Özellikle geçmiş dönemler de sahte medyumlar sebebi ile sorunlar yaşayan kişilerin ne kadar ciddi sıkıntılara katlanmak zorunda kaldıklarını kesinlikle unutmamalısınız. Bu bilgiler medyum Birsen hocadan korunmak için sizin adınıza çok önemli olabilir.

Medyum Birsen hocaya ait Web sitesi medyumhoca.com sahtekar medyum Birsen hocaya ait iletişim numarası 0531 376 87 06

3 Yorum

  1. Medyum birsen beni dolandırdı

    Medyum birsen tam bir sahtekardir Allah var rolünü çok iyi yapıyor benim gibi birini de kandırdın ya ne diyim sana bir erkek olarak sana ne diyim Allah’ın dan bul dolandırıcı kadın hakım haramdır bunu bil

  2. Medyum birsen mileti ölüme gönderiyor sahtekardir inanmayın

    Aha bu medyum birsen denilen adı ahlaksız kadın benimde dolandırdı bu dönemde insanları kandırmayın Allah belanızı versin insanları dolandirarak insanları ölüme bile gönderiyorsunuz biri intihar etmiş bu medyum denilen birsen yüzünden ölmüş bilginiz olsun medyum birsen milleti ölüme gönderiyor Allah’ın belası kadın

  3. Benimde dolandırdı

    Benide bu birsen denilen faişe dolandırdı lan seni nerde yakalasam biliyorum ki ben sana neler yapacam beni kandirdigin için çok pişman olacaksın medyum birsen görüşeceğiz senle bekle .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!