Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Sahtekar Medyum Çetesi

Sahtekar Medyum Çetesi

Sahtekar Medyum Çetesi

Bir çok kişi sahtekar medyumlar tarafından dolandırılmıştır. Gerçek sahtekar medyumları artık ayırt etmek çok zor. Medyum araştır sayfasına sürekli gelen aynı kişiler adına yapılmış yorumlar okudum. O kişileri araştırdım bir çok kişiyi dolandırmışlar. Bu sahtekar medyum Çetesi bir Web sitesi kurarak sahte profil resimleri kurarak 9 sahtekar medyum adı altında sahtekarlık yapıyorlar.

Sahtekar Medyum İsimleri

Bu sahtekar medyum çetesi ve isimlerini sizlere yazacağım bu isimlerden kesinlikle uzak durmanız gerekiyor.
Sahtekar medyum Abdulbaki Ersoy, Sahtekar medyum Batıl Ergin, Sahtekar Medyum Behram Erdil, Sahtekar medyum Fazlı Yılmaz, Sahtekar medyum Kuddusi Haktan, Sahtekar Medyum Necmettin Demir, Sahtekar medyum Hatip Nazlı, Sahtekar medyum Nizam Çelik, Sahtekar Medyum Resul Çatık, Danışman sahtekar medyum İlyas Baykan.

Sahtekar Medyum Çetesine İtibar Etmeyin

Bu sahtekar medyumlardan uzak durmalısınız. Bunların kurduğu sistem diğer sahtekar medyumların kurduğu sistemden daha farklı ve daha inandırıcıdır. Web sitelerinde whatsaap yazışmaları paylaşılmış o yazışmalar bile sahte kendileri yazıp çiziyorlar. Bu sahtekar medyum çetesinden uzak durun bu sahtekarlar tarafından dolandırılanlar varsa yorumlarınızı yazın.

Sahtekar Medyum Çetesine Ait Web Sitesi ilimhocalari.com Sahtekar medyum Çetesinin Danışman Numarası 0534 431 42 12

3 Yorum

 1. Elif

  Akif denen sahtekar hoca kılığındaki şarlatan umut verip paralarımızın üstüne yattı.Allahınızı seviyorsanız inanmayın güvenmeyin.
  Numarasıda bu 05364213952

 2. Ayla

  medyum Berhüdan isimli şahıs da beni dolandırdı.

 3. medyum akçin hoca ve sözde oğlu ikisi kusursuz dolandırıcıdır. Paranızı alır sırra kadem basar telefonunu bile açmaz.
  Birde bunların Malzemecesi varmış. İbrahim Tuğşad Dirican sakın hesapa para göndermeyin..Hataylidir bunlar..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!