Ana sayfa / sahtekar medyumlar / sahtekar medyum hızır hocaya itibar etmeyin

sahtekar medyum hızır hocaya itibar etmeyin

Ben ömrü hayatımda medyum Hızır kadar düzenbaz bir sahtekar görmedim. Eşimden ayrılmıştım onun tekrar evine dönmesi için her şey yapacak durumdaydım. Biliyorum büyü yapmak yaptırmak günah ve haram olduğunu bile  bile bunu göze aldım. İnternet’ten bu düzenbaz adamın numarasını buldum 3 çocuğum var dedim zor kanat geçindiğimi, özellikle söylediğim halde benden önce 2 milyar para istedi.

Eşimin dönmesini çok istiyordum bende ödeme yaptım. Parayı aldıktan sonra telefonlarımın dışındaydım o yüzden bakamadım telefonlarına senin işlemde 2 tane siyah keçi derisi lazım dedi 2 milyar para daha istedi. O an dolandırıldığımı anladım siz siz olun bu dolandırıcıya inanmayın bir kuruş para dahi göndermeyin gerçek medyumların adını böyle üç kağıtçılar lekeleyip kirletiyor.

Böyle sahtekar insanlar yüzünden gerçek medyumlara inanıyorum Allah belanı versin Hızır benden aldığın her kuruş burnundan fitil fitil gelsin. Arkadaşlar medyum Hızır hoca hakkında her yerde sahtekar olduğu yazıyor. Sadece bir tek kendi yorum sayfalarında övgüler var. Dikkat edin o yorumlarda kendisi bir zat yazıyor. Medyum Hızır hoca sahtekar dolandırıcının tekidir. Medyum Hızır hocanın en iyi bildiği para istemek başkada bir bildiği yok. Sahtekar medyum Hızır hocaya sakın itibar etmeyin.

Sahtekar medyum Hızır hoca kendisi hakkında yazılan sahtekardır yorumlarını gördüğü zaman hemen farklı sahtekar isimler kurarak insanları dolandırmaya devam ediyor. Ben bu sahtekarın sayfalarını takip ediyorum. Farklı sahte isimler kurduğu zaman buraya yazacağım. Arkadaşlar sizlerde sahtekar medyum Hızır hocanın sayfalarını kontrol edin hakkında şüpheli bir durum varsa bu sayfaya yazınız. Gerçekten  medyum araştır çok başarılı tarafsız bir sayfadır. Sahtekarları deşifre etmek amaçlı yapılan bu sayfanın kurucusuna çok teşekkür ediyorum.

7 Yorum

 1. medyum hızır hoca şikayetleri

  medyum hızır hoca denilen sahtekar düzenbaz adam benide dolandırdı. Medyum hızır hocaya sakın inanmayın o kadar çok yere yazdım yorumum yayınlanmadı benimde 5.000 tl param ıalıp ortadan kayboldu.

 2. dolandırıcı medyum hızır hoca

  Sonunda belanı buldum medyum hızır hoca hanı diyordun sen beni hiç bir yere yazamazsın bak yazdım hadi bu siteyi de kapatta görelim daha önce sahtekar olarak yazdığım sayfalar sana aitti o yüzden yayınlanmıyordu şuan buraya müdahale edemezsin medyum hızır hocanın nasıl dolandırıcı şerefsiz bir insan olduğunu her kes bilecektir.

 3. sahtekar medyum hızır hoca

  Arkadaşlar medyum Hızır hocayı pek hafife almayın adam hem dolandırıyor hemde tehdit edip fotoğraflarla bilgilerle şantaj yapıyor bu sahtekar beni çok kötü dolandırdı elimde avucumda ne varsa aldı daha sonra beni her yerden engelledi. Medyum hızır hocayı başka numaradan aradım bilgilerle fotoğraflarla beni tehdit edip şantaj yaparak bir sürü paramı aldı hakkında şikayette bulundum uzak durun bu sahtekardan.

 4. medyum hızır beni de dolandırdı

  ARKADAŞLAR BU SAHTEKAR MEDYUM HIZIR HOCA BENİ DE DOLANDIRDI KIZ ARKADAŞIMA BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPACAKTI BENDEN PARA ALDI ADAM PARAYI ALDIKTAN SONRA BENİ HER YERDEN ENGELLEDİ ÇALIŞMA YAPTIĞI YOK MEDYUM HOCA DEĞİL SAHTEKARIN ÖNDE GİDELİDİR.

 5. Arzu

  Savas aytan dolandırıcır lütfen kendisine ve yapılan iyi yorumlara inanmayın bende bu yorumlara güvenerek kendisi tarafından dolandırıldım dikkat edin lütfen

  • Hizir magduru

   Medyum hizir denilen sahte şarlatan ücretsiz işlem yapiyorum para teklif etmeyin diyerek insanlara ilk etapta inandırıcı geliyor.sonra üzerinde büyü var çözülmesi gerekiyor 1600 TL lik ceylan derisi vs malzeme parası sen bu malzemeleri nerede bulacaksın tabu siz alın ben göndereyim.pesinden işlem olmuyor kan akitilmasi gerek öyle ufakta değil ben kocla kurtuldum Bi tanıdığımdan at ağırlığında kurban parası alıp kesmiş geldi bana 9000 bin tlye hiçbiri ise yaramadı hocam suçlu sen oluyorsun.baska kimlikle medyum horus hesabiylada instigram larda dolandiriyor dikkat edin.

 6. Erkan

  Medyum hızır tam sahtekar para alıp kaçıyor telefonlar kapalı bu sahtekara sakın itibar etmeyin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!