Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Sahtekar Medyum Mele Yusuf Hoca

Sahtekar Medyum Mele Yusuf Hoca

Sahtekar medyum Mele Yusuf hoca hakkında bende buraya yazmak istedim. Medyum Mele Yusuf hocanın sahtekar dolandırıcı bir medyum olduğunu her yere yazdım ama kimse yayınlamadı. Medyum araştır sayfasının tarafsız olduğunu öğrendim. Bende medyum Mele Yusuf hocayı ifşa etmek için yazmaya karar verdim. Benim kız arkadaşımla aramda sorunlar oldu bir anda beni terk etti bende büyü yaptırmaya karar verdim. Araştırmalar yaptım medyum Mele Yusuf hocayı buldum bayandır insaflıdır bana yardımcı olacağını düşündüm. Ne yazık ki yanılmışım keşke bu sahtekar medyum Mele Yusuf hocaya denk gelmeseydim.

Sahtekar medyum Mele Yusuf hocayı aradım bana yardımcı olmasını istedim. Sözde muskalar yazarak kız arkadaşımı bana aşık edip bağlayacaktı. Bu çalışma için medyum Mele Yusuf hoca benden 3.000 tl para istedi bende güvendim parayı yolladım. Bana 21 günde kız arkadaşımın geleceğini ve bana yalvaracağını onu kabul etmezsem aşkından intihar bile edeceğini söyledi. Sahtekar medyum Mele Yusuf o kadar dolandırmak da profesyonel ki böyle yalanlarla hemen kandırıyor.

Sahtekar medyum Mele Yusuf hoca 21 gün boyunca hiç aramadı ben aradığımda meşgule aldı. Çalışmanın sonlarında ne gelen var ne arayan medyum Mele Yusuf hocaya mesaj attım kız gelmedi söylediklerin hep yalandı senin kadar namussuz şerefsiz bir adam yok dedim beni engelledi. Arkadaşlar medyum Mele Yusuf hoca sahtekardır, medyum Mele Yusuf hoca dolandırıcıdır, sahtekar medyum Mele Yusuf , dolandırıcı medyum Mele Yusuf bu sahtekar adam dan uzak durun sakın itibar etmeyin.

Sahtekar medyum Mele Yusuf hoca tarafından dolandırılan kim varsa aşağıya yorumlarını yazsın. Hep beraber bu sahtekar adamın nasıl bir dolandırıcı olduğunu yazalım artık başka insanlarında dolandırmasın.

4 Yorum

 1. dolandırıcı medyum Mele Yusuf

  Medyum Mele Yusuf hoca beni de dolandırdı bağlama büyüsü için kendisini aradım yardım istedim evlere temizlik işine gittim 600 lira biriktirdiğim paramı aldı ve her yerden engelledi beni sahtekar medyum Mele Yusuf hocaya hakkımı helal etmiyorum.

  • Aynur

   medyum Mele Yusuf hoca benimde 6.000 lira paramı aldı eşimi bana geri getirip bağlayacaktı 5 ay oldu eşim tamamen benden boşanıp gitti. Medyum Mele Yusuf hayı aradım paramı istemek için şerefsiz adam beni her yerden engelledi.

  • Meltem

   Abowww bende qönderdim benim işimdemi yaş şimdi

 2. sahtekar medyum Mele Yusuf hoca

  Allah senin belanı versin medyum Mele Yusuf hoca bende diyorum 1 haftadır telefonlarıma neden bakmıyor arkadaşlar bu sahtekar medyum Mele Yusuf hoca beni de dolandırdı bende her yere yazacam şimdi bu sahtekarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!