Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Sahtekar Medyum Musa Gün Hakkında Şikayetler

Sahtekar Medyum Musa Gün Hakkında Şikayetler

Medyumlar Hakkında Araştırma Yapmaya Özen Gösterin

Eşimin bana karşı olan ilgisinin azalmasını görünce birçok kişi bana eşi kendine bağlama büyüsü ile kısa zaman içinde istediğim sonucu alabileceğimi söyledi. Bu konuda  bende araştırma yapınca aslında mantıklı bir yol olduğunu ve birçok kişinin kısa zaman içinde bu işlem ile amacına ulaştığını gördüm. Hemen medyum aramaya başladım ve karşıma medyum Musa Gün ismi çıktı. Tabi medyumlar hakkında çok fazla bilgim olmadığı için araştırma gereği görmedim. Özellikle benden önce birçok kişinin sahte medyumlar sebebi ile ciddi sorunlar yaşadıklarını da bilmediğim için hemen kendisi ile çalışmaya karar verdim.

Eşimin Bana Bağlanmasını Beklerken Ciddi Sorunlar İle Karşı Karşıya Kaldım

Medyum Musa Gün hoca daha önce bu tarz işlemler yaptığını bana söylemişti. Bu işlemler de hangi teknikleri asıl uyguladığını anlatınca bende bu işlemlere daha önce rastlamadığım için doğal olarak ona hemen inandım. Çünkü yaşadığım durumun evliliğimi tamamen bitmesinden korkuyordum. Fakat medyum Musa Gün hoca ile çalışmaya karar vermekte çok acele ettiğimi kısa zaman içinde anladım. Çünkü bana yardımcı olmak yerine sürekli olarak oyaladı ve benden maddi anlamda talepleri artmaya başladı. Hazırladığı özel bir muska ile eşimin bana olan davranışlarının kısa zaman içinde değişeceğini söyledi. Fakat aradan ne kadar zaman geçerse geçsin değişen bir şey olmadı.

Artık Herkesi Bu Medyuma Karşı Uyarmaya Başladım

Eğer acele etmeden medyumlar hakkında gerekli bilgileri doğru bir şekilde elde etseydi eminim bende en güvenilir kişiler ile çalışabilirdim ve istediğim sonucu alabilirdim. Ancak büyük bir hata yapıp maalesef bende birçok kişi gibi medyum Musa Gün hoca’nın tuzağına düştüm. Bana hem maddi hem de manevi anlamda çok şey kaybettirdi. Kaybettiğim zamanamı yoksa maddi kayba mı yanayım bilemedim. Eğer en baştan medyumlar hakkında bilgileri olan kişilerden öneriler alsaydım ve bu önerilere göre medyum seçseydim eminim bu sorunları yaşamazdım. Benim yaşadığım sorunları başka kişilerin yaşamaması için elimden geleni yaparak herkesi medyum Musa Gün hoca’nın oyunlarına karşı uyarmaya çalışıyorum. Bu hata bana aynı zamanda çok ciddi bir ders oldu.

9 Yorum

 1. Buğra

  Musa gün denilen hoca beni de dolandırdı. Bağlama işlemi için çalıştık sozde. Ücretinin yarısını verdim, beraber yürüteceğiz kafan takılmasın dedi. İlk gün konustuk ertesi gün kayıplara karıştı telefonu kapalı. İnternet sayfası açılmıyor.. İnsanların umutlarıyla oynuyorlar. Parasında pulunda değilim ama manevi yara açıyorlar. Yazıklar olsun. Hem maddi hem manevi olan hakkımı bu musa gün denilen hocaya helal etmiyorum.. Acısı cıksın insallah bu yaptığının…. Arkadaslar yorumum sizlere ulaşır mı faydası olur mu bilmiyorum inanın ama sizde bu işlere bulaşmayın derim. Yapabileceğiniz en doğru şey dua. Çok dua edin hayırlısıyla kabul olur… Herşeyin en doğrusu Allah bilir. Ben bir anlık boşluğuma, nefsime kurban gittim Allah affetsin. Bir de işin şu yanı var, ilişkinizi tam tersi de yapabilir bu medyum denen şarlatanlar. Çok huzursuzum bu konuda ama dediğim gibi Allah en büyük vekil. Ona emanet ediyorum kendimi ve bu pislikleri..

 2. Bende 3 gün önce yaptırdım.hatta dün para da yatırdım bugün de TLF ve interneti kapalı aradım ulaşılamıyor

  • Ayşem

   Telefon numarası nedir bu şahısın sanırım bendede olduda

 3. Yeliz

  Pislik musa gün beni de dolandırdı Allahtan Korkmaz nasıl boğazından geçecek o par

 4. Musa gün

  Bende bu adam ile işleme başladım

 5. sahtekar musa

  medyum musa gün tarafından bende dolandırıldım telefonlarıma çıkmıyor

 6. Simge

  Bende dolandirildim 1000 tl mi alip ortadan kayboldu

 7. Demir

  Musa gün oruspu evladı beni de dolandırdı numarası bu 0534 211 80 29 sakın İnanmayın o ite Şuayip hoca diye hesap açmış

 8. Aslı

  Beni de dolandırdı alllah bin türlü belasını versin 05340165913 numaralı telefonla musa gün adıyla
  Parayı alana kadar geri dönücek peşinden ayrılmıycak diye kandırdı parayı aldıktan sonra arıyorm açmıyo bni engellemedi ama mesajların hiçbirine bakmıyo kayıplara karıştı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!