Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Sahtekar Medyum Okşan Gerçek Medyum Değildir Dolandırıcıdır

Sahtekar Medyum Okşan Gerçek Medyum Değildir Dolandırıcıdır

Sahtekar Medyum Okşan Gerçek Medyum Değil Dolandırıcıdır

Sahtekar medyum Okşan gerçek medyum değildir dolandırıcıdır. Sahtekar medyum okşan hakkında yazılan yorumların hepsi yalan kendisi yazıp çiziyor bu şekilde bizim gibi salakları ağına düşürüp bir güzel dolandırıyor. Nişanlım nişanı attı benden ayrılmaya karar verdi ailesinin baskısı yüzünden ayrılmak zorunda kaldık bir çok kez uğraştım ama ailesi kızın benimle evlenmesine izin vermedi.

Allah kahretsin beni bende medyumlardan yardım alamaya karar verdim.Arayışlar sonucunda medyum Okşan denilen sahtekara denk geldim. Aradım durumu anlattım oda bakımlar yaptı bilgiler fotoğraflar alarak bakım sonucunda kızı akrabalarından zengin biri ile 3 ay içerisinde evleneceğini söyledi. Bende panik yaptım medyum Okşan sahtekarına ne yapa biliriz diye sordum.

Medyum Okşan Hocanın Dolandırıcı Olduğunu Bilemedim

Sahtekar medyum Okşan Kıza ve ailesine papaz büyüsü yaparak 7 günde bana evlilik amaçlı geri getireceğini söyledi bunun içinde benden 15.000 tl para istedi bende başkasıyla evlenecek diye o parayı yolladım. Aynı gün çalışmalara başladığını söyledi her gün aradım ilk 3 gün telefonlarıma çıktı çalışmaların sonlarına doğru kendisine ulaşamadım. En son Sahtekar medyum Okşan hocanın telefona yardımcısı çıktı.

Sahtekar medyum Okşan hocanın covid 19 yani korona virüse yakalandığını söyledi. Tabi benden inanmadım araştırmalar yaptım medyum Okşanın her yerde sahtekar olduğu yazıyordu. Başka numaradan medyum Okşan hocayı aradım telefona çıktı müşteri gibi bilgi verdim bakım yaptı. Sonradan aradı ona bağırdım hakaret ettim beni tanı ve numaralarımı engelledi. Medyum Okşan sahtekardır bu kişiye inanmayın suç duyurusunda bulundum yakında gereken yapılacaktır.

5 Yorum

 1. medyum okşan sahtekardır

  Medyum okşan hoca tarafından dolandırıldım bu sahtekardan uzak durun erkek arkadaşımla arama düzeltmesi için kendisinden yardım istedim erkek arkadaşımı bana 16 günde aşık edip bağlayacağını söyledi benden 1000 tl para aldı ilk 1 hfta iletişim kurdum daha sonra tekrardan para istedi paramın olmadığını söyledim o zaman çalışman 1 ay sonra sonuç verir dedi. Bende olsun 1 ay sonra olsun dedim medyum Okşan o konuşmadan sonra beni her yerden engelledi medyum okşan hoca hakkında araştırmalar yaptım sahtekar olduğunu öğrendim. Sahtekar medyum okşan dan uzak durun parayı aldıktan sonra işi bitiyor.

  • Tüljn

   Bu okşan tam bir dolandırıcı

 2. mustafa

  Sahtekar medyum okşan hocaya rızık açması için başvuru yaptım 1.200 tl çalışma yapacağını söyledi bende borç harç buldum yolladım parayı aldı. 4 ay geçti hala sonuç verecek diye beklerken sahtekar olduğunu öğrendim beni de her yerden engelledi.

 3. izmirli elif

  Güvenilir medyum ararken tavsiyeler üzerine medyum okşan hocayı buldum çoğu kişi tavsiye etmişti bende aradım eşimin geri gelmesi için yardım istedim bu sahtekar benden 3000 lira para aldıktan sonra oyalamaya başladı. Hakkında daha detaylı araştırmalar yaptım her kes sahtekar olduğunu yazmış hakkımı helal etmiyorum allah belasını versin

 4. Fatih

  Benden de 3000 tl istedi 500 tl verdim on gün sonra yine istedi buyuyu çözmek için dedi bende yok dedim param şimdi açmıyor telefonlarıni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!