Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Sahtekar Medyum Olcay Profesyonel Dolandırıcıdır

Sahtekar Medyum Olcay Profesyonel Dolandırıcıdır

Sahtekar Medyum Olcay Profesyonel Dolandırıcıdır

Sevgilim her geçen gün bana karşı daha soğuk ve isteksiz bir şekilde yaklaşmaya başlamıştı. Elimden gelen her şeyi yapmama rağmen bir türlü onun bana karşı olan ilgisinin artmasını sağlayamadım. Bu konuda birçok kişi bana manevi enerjilerinden güçlerinden yardım almam gerektiğini söyledi. Özellikle deneyimli medyumların yaptıkları bağlama büyüsü işlemleri ile sevgilimin bana daha da bağlı olmasını sağlayabileceğimi anlattılar.

Sahtekar Medyum Olcay Hocaya Güvenmiştim

Bende hemen medyum aramaya başladım. Çok kısa zaman içinde sonuç almak istediğim için bende hemen sahtekar medyum Olcay ile iletişime geçtim. Adını bir internet sitesinde görmüştüm ve genellikle insanlar ondan bahsederken önerilen medyuma veya güvenilir medyum gibi tabirler kullanmışlardı. Bende medyumlar hakkında çok fazla bilgim olmadığı için kendisi ile çalışma konusunda herhangi bir sakınca görmedim.

Medyum Olcay Hocaya Kesinlikle İnanmayın

Ona durumu anlattım. Sevdiğim kişinin bana karşı olan ilgisizliğinin beni ne kadar derinden etkilediğinden bahsettim. O da bana bu durumu kısa zaman içinde çözeceğini ve ona güvenmem gerektiğini söyledi. İşlemlere hemen başladı ve hayallerimin gerçek olması için yapmam gereken tek şeyin ona inanmak olduğunu da altına basa basa belirtti. Doğal olarak içinde bir kıvılcım oluştu çünkü artık istediğim gibi bir ilişki yaşayabileceğimi düşünmeye başladım.

Medyum Olcay Hayatımı Bitirdi Maddi Manevi Zarar Verdi

Ama bir türlü istediğim değişim olmadı. Sevgilimin bana karşı olan davranışların da en ufak bir ilerleme dahi göremedim. Sahtekar medyum Olcay hakkında yapılan yorumlar da ondan övgü ile bahsediliyordu oysa ki. Ancak daha fazla yorum okuduğum zaman yıkıldım. Çünkü aslında kendisi bir dolandırıcıymış ve o yorumların çoğunu da kendisi yazdırmış. Bende maalesef sahtekar medyum Olcay‘ın tuzaklarına düştüm. Kandırılmak ve büyük hayal kırıklıkları yaşamak istemeyen kişilere tek önerim sahtekar medyum Olcay isminden her zaman uzak durmalarıdır. Sahtekar medyum Olcay Profesyonel dolandırıcıdır.

Medyum Olcay Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Sahtekar medyum Olcay diye yazdım ben ama bir çoğunuz diyeceksiniz hangi Olcay bu bir sürü olcay var. Bende bu konuda araştırmalar yaptım sizleri de bilgilendirmek istedim. Sahtekar medyum Olcay’a ait Web sitesi medyumolcay.com + gercekmedyumolcay.com + medyumolcay.org + olcayhoca.com+ medyumolcay.net + Sahtekar medyum Olcay iletişim 0535 681 90 21 + 0532 367 13 25 Medyum Olcay diye ne kadar medyum ismi varsa hepsi sahtekar ve aynı kişidir.

3 Yorum

  1. Dikat medyum olacak denilen şerefsiz sahtekardir inanmayın

    Benim size iki cift lafım olacak medyum Olcay benim parami alip bana cevap vermediniz burda yazdıklarımı görürsün insalah Allah senin belanı versin sahtekar düzenbaz medyum Olcay kendini gercek hoca gibi gösterdin bizde tabi ihtiyacımız var bu tür çalışmalara olacak diye umut ediyoruz sizde bizim bu safligimizdan faydalanıp tatlı dile paramizi aldiniz ben helal etmiyorum bir tarafınızdan çıksın inşallah ki beni dolandirdiginiz aklına gelsin haram zıkkım olsun inşallah hakm size

  2. Engeli oğlumun parasını aldi sahtekar medyum Olcay

    Medyum Olcay benide dolandırdı engeli oğlumun ihtiyac parasını verdim ben ona engeli oğlumun oldugunu bile bile beni dolandırdı rabim oğlumun hakını sana birakmasi biz senden sadece hasta bir insanin iyileştirmenin için yardım istedik sende hainlik yaptin ne kadar ahmak bir insansınız siz bu kaçıncı defa beni dolandırdıniz

  3. deniz

    bende medyum olcay tarafından dolandırıldım araştırmalar yaptım medyum olcay hakkında bir sayfaya denk geldim aşk büyüsü yapmasını istedim 4.000 tl paramı aldı beni engelledi. Sonradan tekrar araştırmalar yaptım medyum olcay diye bir yorum sayfası daha gördüm numara farklıydı aradım gerçek olcay benim diğeri sahtekar dır diyerek inandırdı 2.500 tl paramı aldı oda engelledi arkadaşlar medyum olcay diye ne kadar isim varsa hepsi aynı kişiymiş sayfalar ve telefon numarası farklı sadece bilginiz olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!