Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Sahtekar Medyum Şehrazat Hoca

Sahtekar Medyum Şehrazat Hoca

Sahtekar Medyum Şehrazat Hoca

Kendilerini sahte medyumlardan korumak isteyen kişilerin  en çok dikkat etmeleri gereken isimlerden biri de sahtekar medyum Şehrazat hocadır. Uzun zamandan bu yana bu alanda ismi bilinen ve hakkında birçok kişinin olumsuz yorumlar yaptıkları bu kişi birçok kişinin hayallerinin suya düşmesine neden olan güvenilmez biridir. Maalesef medyumlar hakkında bilgileri olmayan kişiler bu medyum için tam bir av durumuna düşerler.

Medyum Şehrazat Hoca Kimdir?

Onu tanıyan kişiler zaten medyum arayan kişilere kesinlikle kendisinden uzak durmalarını ve mümkünse araştırmaların da daha güvenilir isimlere yönelmelerini önerirler. Daha önce ki zamanlar da insanların sahte medyumlar yüzünden ne kadar ciddi sıkıntılar çektiklerini kesinlikle unutmamak gerekir. Medyum Şehrazat hoca kimdir? Sorusuna bir çok web sitesinde medyum Şehrazat hocanın sahtekar olduğu yazmaktadır.

Medyum Şehrazat Güvenilmez Bir Medyumdur

Bu hatayı yapan kişiler halen medyum Şehrazat hoca gibi güvenilmez kişilerin tuzaklarına düşüp ciddi sorunlar yaşarlar. Kendisini tanıtırken birçok işlemi yapabilen deneyimli medyumlardan biri olduğundan bahseden bu kişi aslında saçma sapan işlemler yapar. Yaptığı işlemlerin kesinlikle medyumluk işlemleri ile bir alakası yoktur. Tüm bu işlemleri sadece insanların kendisine inanmasını sağlamak için yapar ve genellikle bu işte başarılı olur. Eğer insanlar daha önceden gerçek medyumların sahip olmaları gereken özellikler hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmazlarsa o zaman durum kendileri için gerçekten de içinden çıkılmaz bir hale gelebilir.

Medyum Şehrazat Hocanın Tuzakları

Bu şekilde bilinçsiz hareket eden insanlar sahtekar medyum Şehrazat hocanın tuzaklarına düşüp daha önce yaşamadıkları kadar ciddi sorunlar yaşamak zorunda kalabilirler. Maalesef bu durum birçok kişini başına gelmiştir. Bu sebeple her medyum için olduğu gibi sahtekar medyum Şehrazat hocayı yakından tanımak ve onun ne kadar tehlikeli biri olduğunu anlamak isteyen kişiler mutlaka medyum yorum sitelerin de zaman geçirmelidirler. Bu sayede he medyum Şehrazat hocadan korunmak hem de garantili hizmetler almak onlar için mümkün olabilir.

Sahtekar medyum Şehrazat hocaya ait web sitesi  wwwmedyum-sehrazat-hoca.de Sahtekar medyum Şehrazat hocaya ait Telefon numarası  +491743705724 Bu sahtekardan uzak durun bir çok kişiyi dolandırıyor.

3 Yorum

 1. Meryem / Danimarka

  Sahtekar medyum Şehrazat tarafından dolandırıldım. Erkek arkadaşımın geri dönmesi ve bana bağlanması için medyum Şehrazat hocadan yardım istedim sahtekar benden 400 Euro ödeme aldı aradan 5 gün geçti kurban keseceğiz işlemin sonuç vermesi için diyerek benden 600 Euro daha istedi onu da yolladım. Çalışma için verdiği süre doldu hiç bir şey olamadı aksine erkek arkadaşım her yerden engelledi beni medyum Şehrazat sahtekardır sakın inanmayın dolandırıcıya

  • Vermem

   Size katılıyorum yalancının taa kendisi
   Benimde 1000E gitti haram zehir zıkkım olsun
   Çok umut veriyor.seni konuşturmak istemiyor.
   2. 3 Ay seni oyalıyor
   Sonra seni engeliyor
   Bide sakın bişar hoca diyen şarlatana inanmayın
   O daha beter . Onun yorumlarına güvenerek dedim onuda deneyim . Sakın inanmayın . Ben yanıldım siz olmayın
   300€ istedi dedi 4günde sevdiğin kişi ayağında olur
   . Sonra gine para istiyor göndermesen seni tehdit ediyor . Diyo sevdiğin kişiye seni söyliyecem.
   Hepsi yalan dolandırıcılar . İnanmayın. Paranızı alıyorlar sonra ya kayıp oluyorlar yada seni tehdit ediyorlar
   Allahtan bulsunlar köpekler

 2. Dolandırıcı şehrazat

  Şehrazat denilen adi beni dolandırdı evlilik büyüsü istedim bana 5000 tl bi maliyet çekti allah belasını versin paramı aldı bir daha da telefonlarıma çıkmadı engelledi beni çalışma falan da yok sonuç ta yok allahindan bul insalah şehrazat denilen sahtekar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!