Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Sahtekar Medyum Utku Tonkal Hakkında Şikayetler

Sahtekar Medyum Utku Tonkal Hakkında Şikayetler

Sahtekar Medyum Utku Tonkal Hakkında Şikayetler

Sahtekar Medyum Utku Tonkal hakkında şikayetim var. Benim 16 yıllık evliliğim suada sebepsiz nedenlerden dolayı bitti. Eşimle çok güzel giden bir evliliğim vardı bir anda kıskançlıkları başladı ve benden ayrılmaya karar verdi. Bende eşimin bir anda değişmesinden şüphe ettim bir falcıya fal baktırdım bana ve eşimde büyü olduğunu söyledi. Bu büyüyü bir medyum tarafından biran önce bozdurmam için beni uyardı. Bende bu konuda medyum arayışlarına girdim bir çok medyumla görüştüm herkes farklı şeyler söyledi.

Araştırmaların sonucunda medyum Utku Tonkal hocayı buldum söyledikleri mantıklı geldi. Eşimde ve bende büyü olduğunu güya bakımlarda gördü bu büyüyü bozmak için çalışmalara başladı. Bu çalışmaların içinde çok para aldı benden paranın bir önemi yoktu yuvam kurtulsaydı yeterdi. Çalışmaların iki hafta süreceğini söyledi bende sabırla medyum Utku Tonkal dan haber beklemeye başladım.

Sahtekar Medyum Utku Tonkal Tarafından Dolandırıldım

Aslında geçte olsa anladım ki Medyum Utku Tonkal beni dolandırmıştı. Bu sahtekara ödeme yaptıktan sonra telefonlarına bir daha ulaşamadım. Araştırmalar yaptım medyum Utku Tonkal Güvenilir mi diye ama bir çok sayfada sahtekar olduğunu gördüm. Bu sahtekar benim umutlarımla oynadı resmen keriz yerine koydu medyum Utku Tonkal hocanın bu kadar adi bir insan olduğunu bilmiyordum.

Sahtekar medyum Utku Tonkal tarafından dolandırılmak istemiyorsanız bu sahtekardan uzak durun onun yüzünden bütün zamanım boşa gitti eşimden tamamen boşandım artık geri dönüşü de yok. Dolandırıcı medyum Utku Tonkal hocaya hiç bir şekilde inanmayın kendisinin medyumluk ile bir alakası yok en iyi bildi şey insanları dolandırmak ve her yerden engellemek. Sahtekar medyum Utku Tonkal tarafından dolandırılanlar sizlerde şikayetlerde bulunun kimsenin parasını almasın artık.

Sahtekar medyum Utku Tonkal Web sitesi papazmedyum.org   Sahtekara ait İletişim numarası 0552 791 73 75

2 Yorum

  1. sahtekar medyum utku tonkal taciz ediyor sapık

    medyum utku tonkal tarafından dolandırıldım bu sahtekar herif paramı aldı telefonlarıma bir daha çıkmadı. medyum utku tonkal hocaya sakın inamayın hem paramı aldı hemde taciz etti şerefsiz yazışmalar ve dekontla şikayette bulundum cinsel istismar suçundan ceza evini boyluyacak adi köpek

  2. mesüde

    Medyum Utku Tonkal 2000 tl paramı aldıktan sonra beni 5 ay oyaladı hala sonuç verecek meğer sahtekarmış yeni öğrendim allah belasını versin nasıl düştüm bu sahtekarın eline

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!