Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Sahtekar Medyumlar

Sahtekar Medyumlar

Merhabalar arkadaşlar ben evlilik büyüsü yaptırmak için araştırmalar yaptım. Medyum savaş hoca hakkında güzel yorumlar ukudum. Medyum savaşı aradım evlilik büyüsü için yardım istedim. Medyum savaş çalışma mı aldı ve 21 günde sonuç vereceğini söyledi. Adam parayı aldı 4 gün sonra beni engelledi.

Daha sonra aynı yorum sayfasında medyum Semar diye birini buldum. Medyum Semar hocaya her şeyi anlattım oda bana 14 günde sonuç vereceğini söyledi. Bu sahtekar da para yolladim 10 gün bilgi verdi ondan sonra sürekli oyalamaya başladı bugün yarim diyerek salladı ve engelledi beni medyum Semar da sahtekar çıktı.

Büyü yaptırmaktan vaz geçtim biraz zamana bıraktım bu iki sahtekarın hakkında olumlu yorum yazılan sayfalara sahtekar olduklarını yazdım. Onaylanmadı yeni bir medyumun ismi geçmiş sayfaya medyum cesur diye bir aradım kendisine sorunlarımı anlattım. Oda benden çalışma için para istedi. Hesap bilgisi istedim medyum savaş hocanın kullandığı hesap numarayı bana yolladı. Tekrar aradım biraz konuştuk sesinden tanıdım medyum savaşla ile aynı kişi olduğunu söyledim.

Telefonda gülümseyerek medyum Semar da bendim sen dua et farklı hesap kartı bulamadım. Yoksa seni medyum cesur hocada da dolandıracaktım. Bu şekilde konuştuktan sonra Her yeren engelledi. Medyum savaş sahtekardır uzak durun yeni sahte isimler açarak dolandırıyor. Daha sonra dalga geçiyor Allah belasını versin hakkımı helal etmiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!