Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Sahtekar Medyumlar

Sahtekar Medyumlar

Sahtekar Medyumlar

Sahtekar medyumlar sebebi ile bu alana karşı olan ilginin azaldığını ve insanların medyumlara çok güvenmediklerini herkes bilir. Ancak bu hatalı bir düşünce tarzıdır. Çünkü her medyum kötü niyetlidir diye düşünmek hem gerçek medyumların işlerini zorlaştıran hem de insanların aslında medyumlar ile çözebilecekleri sorunlar ile daha uzun zaman boğuşmalarına neden olan bir durumdur. Sahte medyumlar bu alan hakkında bilgileri veya deneyimleri olmayan kişileri çok kolay bir şekilde kandırıp kendilerine çok ciddi zararlar verebilirler.

Bu durum bugüne kadar birçok kez yaşandığı gibi aynı zamanda bu sorunlar çok farklı şekillerde ortaya çıkmıştır. Yüzlerce yıllık bir geçmişi olan ve eski zamanlar da toplum liderlerinin dahi fikir almadan önemli kararlar almadıkları medyumlar günümüzde her ne kadar o kadar çok önem görmeseler bile yine de yaptıkları özel işlemler ile halen toplum içinde çok farklı bir yere sahip olmayı başarmaktadırlar. İnsanların da medyum seçimlerin de kesinlikle ön yargılarını tamamen bırakmaları ve her zaman için doğru araştırmalar ile gerçek medyumlara kolayca ulaşabileceklerini bilmeleri gerekmektedir.

Sahtekar Medyum Kime Denir?

İnsanların hakkında çok fazla şey bilmedikleri mesleklerden biri olan medyumluk özellikle kendileri için maddi veya manevi anlamda çıkar sağlamak isteyen kişiler için en ideal alanlardan biridir. Bu sebeple birçok kişi kendilerini gerçek medyumlar gibi tanıtarak çaresiz veya bilgisiz kişileri kolay bir şekilde kandırmaktadırlar. Bilindiği gibi bu alana olan ilgi özellikle insanların günlük hayatta ulaşamadıkları amaçlara çok kolay bir şekilde ulaşılmasından kaynaklanmaktadır. Fal, vefk, büyü veya muska gibi işlemler yaparak insanların ulaşmak istedikleri amaçlar için kendilerine manevi enerjiler ile yardımcı olan medyumlar bunu çok zor ve riskli teknikler kullanarak yapabilirler.

Bu kişilerin yaptıkları işlemlerin çoğunu sıradan insanların yapabilmeleri kesinlikle mümkün değildir  veya çok uzun zaman boyunca çalışmalar yapmaları gerekebilir. Bu eski meslekte insanların güvenlerini kazanan kişilerin sayıları her zaman olduğu gibi günümüzde de çok azdır. Bu sebeple insanlar bir medyum ile çalışmak istedikleri zaman çok dikkatli ve temkinli bir şekilde hareket etmektedirler. Kimi zaman nurani varlıklar ile iletişime geçebilen kimi zaman ise çok basit bir nesne ile insanların sorunlarını hızlı bir şekilde çözebilen bu kişiler için sahip oldukları bilgiler veya özellikler hayati önem taşımaktadır. Ancak amaçları ne olursa olsun medyumlar ile çalışmak isteyen kişiler için sahtekar medyumlardan nasıl koruyacaklarını bilmeleri ilerleyen zamanlar da yaşama ihtimalleri olan sorunlardan koruyabilmeleri için hayati önem taşımaktadır.

Sahtekar Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Bir medyumun gerçek veya sahtekar bir medyum olup olmadığını anlamak sanıldığı kadar kolay değildir. Bunun için öncelikle bu alan hakkında tam olarak bilgiye sahip olmak ve kesinlikle acele etmemek gerekmektedir. Özellikle çok sayıda medyum olmasına rağmen bunların çoğunun aslında gerçek ve güvenilir kişiler olmadıklarını bilmek çok önemlidir. Bu sebeple verilecek kararlar da aceleci olmamak deneyimli kişilerin en çok önerdikleri konudur. Yaptıkları sahte işlemler ile insanları kolay bir şekilde kandıran bu kişilerin geçmişlerini araştırmak sahte medyumlar olduklarını anlamak için yeterli olacaktır. Çünkü bu kişilerin geçmişleri hakkında olumlu bilgiler bulunamayacağı gibi aynı zamanda hakların da bir öneri de bulunmayacaktır. Dolayısı ile bu tarz kişilerden her zaman uzak durmak ve mutlaka insanların önerdikleri kişiler ile çalışmaya özen göstermek gerekmektedir. Bu sayede hem sahte medyumlardan kolay bir şekilde korunmak hem de istenen her türlü konuda amaca ulaşmak mümkün olacaktır.

23 Yorum

 1. Medyum Sedat Özsoy sahtekardır

  Medyum Sedat Özsoy sahtekardır sakın inanmayın aşk büyüsü için ben bu sahtekarı google reklamlarında buldum erkek arkadaşımı bana aşık etmesi için yardım istedim. Sahtekar medyum Sedat Özsoy bana yardımcı olacağını 16 günde erkek arkadaşımı bana aşık edeceğini söyledi. Bende sahtekar medyum Sedat Özsoy hocaya inandım benden 2.400 tl para istedi bende yolladım. Sahtekar medyum Sedat Özsoy parayı aldıktan sonra telefonlarıma bir daha çıkmadı yani beni dolandırdı. Arkadaşlar bu sahtekardan uzak durun paranızı umutlarınızı çalıyor.

  Sahtekar medyum Sedat Özsoy hocaya ait web sitesi sedatozsoy.com sahtekar medyum Sedat Özsoy hocaya ait telefon numarası 0538 876 72 31

 2. medyum şeyh Sağır Sahtekarına Sakın İnanmayın

  Medyum Şeyh Sağır sahtekardır sakın yalanlarına inanmayın. Giden sevgilimi geri getirme büyüsü için araştırmalar yaptım. Bir yorum sayfasında medyum Şeyh Sağır hoca hakkında çok iyi sonuçlar verdiği yorumlar okudum. Bende doğal olarak sahtekar medyum Şeyh Sağır hocaya inandım kendisini aradım giden sevgiliyi geri getirme büyüsü hakkında bilgi aldım. Konuşması çok iyi hemen insanları ikna edebiliyor zaten dolandırıcı olmasının sebebi de buydu.

  Sahtekar medyum Şeyh Sağır çalışmalara için benden 6.000 tl para istedi borç harç bulup parayı kendisine yolladım. Giden sevgiliyi geri getirmek için 20 günlük bir zaman verdi bende sabırla beklemek zorunda kaldım. Sahtekar medyum Şeyh Sağır hoca çalışmaların 12 günü beni aradı sevgilimin zarar göreceğini bunun için de koruma atacağını 2 tane de koç kurban edeceğini söyledi benden 8.000 tl daha para istedi.

  Sevgilim zarar görmesin diye kredi çektim sahtekar medyum Şeyh Sağır hocaya yolladım. Şeyh Sağır hoca parayı aldıktan sonra beni rahatsız etme verdiği süre doldu arıyorum telefonlarıma çıkmıyor. Başka numaradan aradım benim olduğumu anladığı zaman telefonu kapatıp engelliyor. Medyum Şeyh Sağır hoca sahtekardır sakın inanmayın sahtekara ait telefon numarası 0536 666 07 36 Web sitesi evrenselmedyumyorumlari.com

 3. Medyum Arus Bütün Paramı Aldı Sahtekardır

  Ben 12 yıllık evliyim eşimle aramda hiç bir şekilde sorunlar olmadı son 3 aya önceye kadar eşim bana karşı soğuduğunu ve ayrılmak istediğini söyledi. Bende biraz zamana bıraktım üzerine gitmedim. Bu defa daha çok soğuduğunu fark ettim eve gelmemeye başladı çocukları dahi sormuyordu.

  Bir süre ayrı kaldıktan sonra medyumlara bakımalar yaptırdım her kes büyü olduğunu söyledi. Güvenemedim araştırmalar yapmaya devam ettim karşıma sahtekar medyum Arus çıktı ama sahtekar olduğunu bilmiyordum. Hakkında çok güzel yorumlar yapılmıştı ama hepsi sahte yorumlardı sonradan fark ettim. Sahtekar medyum Arus da büyü olduğunu söyledi.

  Sahtekar medyum Arus Parayı Aldıktan Sonra Engelledi

  Sahtekar medyum Arus yapılan büyüyü bozup eşimi tekrardan bana aşık edeceğini söyledi. Bunun içinde 5.000 tl para talep etti bende yolladım. Çalışmalar 15 günde sonuç verecekti çalışmaların 8 günü sahtekar medyum Arus beni aradı. Eşime bir kadın tarafından adet kanı büyüsü yapıldığını ve eşimin bir kaç güne o kadına imam nikahı kıyıp evleneceğini söyledi.

  Sahtekar medyum Arus beni bu şekilde kandırıp 20.000 tl para istedi. Bende panikle eşim başka bir kadınla evlenmesin diye yolladım. Parayı aldıktan sonra sahtekar medyum Arus hocaya bir daha ulaşamadım. Bu sahtekara 25.000 tl para kaptırdım hakkında suç duyurusundan bulundum en yakın zamanda paramı misli ile alacam. Bu sahtekardan uzak durun paranız umutlarınız boşa gider yoksa.

 4. irfan

  Medyum Hasan basri şarlatanın tekidir dolandırıcıdır medyumlukla uzaktan yakından alakası yok 0552 7096067 sakın paranızı kaptırmayın.Bizi çarptı 2500 tl

 5. sahtekar medyum fazıl hoca

  Medyum Fazıl Hocaya itibar etmeyin evlilik büyüsü için kendisini aradım yardım istedim sahtekar adam benden 700 tl aldıktan hemen sonra her yerden engelledi medyum fazıl hoca sahtekardır, medyum fazıl hoca dolandırıcıdır. Bu da sahtekar medyum fazıl hocanın numarası 0538 725 6991

 6. sahtekar medyum ismet tarafından kandırıldım

  SAHTEKAR MEDYUM İSMET HOCA BENİ DOLANDIRDI ERKEK ARKADAŞIMA BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTIRMAYA KARAR VERDİM. MEDYUM İSMET HOCA ÇALIŞMA İÇİN.4.000 TL PARA ALDI ÖDEME YAPTIM 12 GÜNDE ERKEK ARKADAŞIM BANA BAĞLANACAKTI 1 AY OLDU İŞLEM SONUÇ VERMEDİ. SAHTEKAR MEDYUM İSMET HOCAYI ARADIM BENDEN ÇIPLAK FOTOĞRAFLAR İSTEDİ ÇALIŞMA İÇİN GÜYA BENDE YOLLAMADIM DAHA SONRA BENİ ENGELLEDİ SAHTEKAR MEDYUM İSMET HOCAYI ARAŞTIRDIM HER YERDE SAHTEKAR SAPIK OLDUĞU YAZIYOR BU SAHTEKARDAN UZAK DURUN 0538 526 14 16 BU TELEFON NUMARASI İLE DOLANDIRIYOR BİLGİNİZ OLSUN

 7. umut taciri sahtekar medyum haluk hoca

  Arkadaşlar sahtekar medyum haluk hocadan uzak durun eşimi geri getirmesi için medyum arayışlarına girdim medyum haluk hocanın reklamını gördüm aradım çok iddalı çok güven verdi azda para istedi bende kabul ettim çalışma başlattım 21 günde eşimi geri getireceğini söyledi bende sabırla bekledim çalışma süresi doldu medyum haluk hocaya ulaşamadım eşim daha çok uzaklaştı başka hocalara sordum çalışma yapılmadığını söylediler. Araştırmalar yaptım medyum haluk hocanın sahtekar olduğunu öğrendim arkadaşlar ben parasında değilim umutlarım boşa gitti hakkımı helal etmiyorum. Medyum haluk sahtekar, medyum haluk dolandırıcıdır sakın ola benim gibi umut bağlamayın.

 8. Sahtekar medyum Zernigar hocaya inanmayın büyün param boşa gitti

  Medyum Zernigar hoca ile çalışamya karar verdim bu sahtekar beni konuşması ile kandırdı kısmet açmak için çalışma başlattım 500 tl aldı aradan 3 gün geçti kurban keseceğim diyerek 1.000 tl daha istedi yolladım aradan 5 gün geçti korum var sende çok ağır malzeme lazım diyerek 800 tl daha istedi yolladım. Çalışmanın bitmesine 2 gün kala tekrar domuz kesmek için para istedi 5.000 tl o kadar çok inandırdı ki bu parayı da yolladım parayı aldıktan sonra beni her yerden engelledi neye uğradığımı şaşırdım.Sahtekar medyum Zernigar hocadan uzak durun allah belasını versin hakkında suç duyurusunda bulundum Allah belasını versin uzak durun Medyum Zernigar sahtekar dolandırıcıdır.

  • emine

   sahtekar şerefsiz benide dolandırdı allah belasını versin hakkımı helal etmiyorum.

 9. medyum aynur sahtekardır.

  Medyum Aynur hoca beni dolandırdı bu şerefsiz kadına sakın para yollamayın sözde süryani büyüsü uzmanı olduğunu söyledi.Bende salak gibi inandım 25 gr bilezik vardı bozdurdum hepsini yolladım sahtekar medyum aynur hoca sürekli benden para istedi en son maddi manevi beni bitirdi paramın bittiğini anlayınca bir daha benimle iletişimi kesti medyum aynur sahtekar medyum aynur dolandırıcıdır.

 10. medyum muahmmet sahtekar işlem yaptığı yok

  Medyum Muhammet hocaya sakın inanmayın google de reklamları vardı bende aradım aşk bağlama vefki yaptırmak için yardım istedim. sahtekar adam paramı aldı 21 gün dedi sonuç verecekti çalışma biteli 4 ay oldu hala olacak diyor anladım ki medyum muhammet hoca sahtekar dolandırıcıdır allah belasını versin uzak durun bu sahtekar heriften

 11. medyum emrecan sahtekardır

  Medyum Emrecan hocayı araştırdım hakkında olumsuz bir yorum göremedim yada ben araştırmalarımı iyi yapamadım. Medyum emrecan hocayı aradım geri getirme büyüsü için yardım istedim sahtekar herife para yolladım sahtekar medyum emrecan paramı aldıktan sonra benimle iletişimi kesti farklı numaralardan aradım telefona çıktı beni dolandırdığını söyleyip telefonu yüzüme kapattı. Medyum Emrecan sahtekardır sakın inanmayın

  • hatice

   Arkadaşlar medyum emrecan beni dolandırdı 7.500 tl paramı aldı eşin gelecek dedi 4 ay oldu sonunda eşim boşandı benden artık hiç bir şekilde dönüşü yok sahtekar medyum emrecan hala gelecek diyor bu sahtekarı araştırdım malesefem benim gibi bir çok kişiyi kandıırıp paralarını gazp etmiştir sahtekar medyum emrecan hakkında suç duyurusunda bulundum en kısa zamanda aldığım paraları fazlasıyla alacam şikayettende vaz geçmiyecem her eyrede sahtekar olduğun uyazacam sahtekar medyum emrecan hocaya ait telefon numarası 0538 271 97 06 sahtekar medyum emrecan hocaya ait web sitesi medyumemrecan.com

 12. sahtekar dolandırıcı medyum lamia, medyum lamia sahtekardır

  Medyum Lamia sahtekar benden 1000 lira aldı ve telefonlarıma bir daha çıkmadı. Medyum lamia hocaya evlilik büyüsü için aradım sahtekar medyum lamia hoca erkek arkadaşımı evliliğe ikna edeceğini söyledi hemde 7 günde bende kendisine inandım bende 1000 lira para istedi yolladım verdiği süre doldu aradım böyle bir numara yoktur diye bank kaydı çıktı başka numaralardan aradım yok hattı ibtal etmiş aradan 1 ay geçti sahtekar emdyum lamia hocanın reklamını gördüm yeni numara kullanıyor bende aradım çalışma için yardım istedim geri zekalıya hayatımda olmayan bir erkeğin ismini verdim bakım yaptı seni bu kişi ile evlendiririm dedi anladım ki sahtekarın önde gideli bende bir sürü küfür ettim beni her yerden engelledi. Medyum Lamia sahtekardır sakın inanmayın sürekli telefon numarasını değiştiriyor

  • ceylan izmir

   medyum lamia hoca amlaesef benide dolandırdı allah belasını versin her yere yazdım kimse yayınlamadı admin lütfen yayınla bu sahtekar başkalarını da dolandırmasın

   • Deniz çakir

    medyum lamia beni de dolandırdı allah belasını versin adi insan seni şikayet edecem o aldığın paraları eşşek gibi geri ödeyeceksin

 13. medyum abdullah hoca dolandırıcıdır

  Ben medyum abdullah hoca tarafından dolandırıldım kız arkadaşımla aramda sorunlar vardı bana aşık olup bağlanması için medyumlardan yardım alamaya karar verdim araştırmalar sonucunda medyum abdullah hocayı buldum sorunlarıma anlattım bakımlar yaptı yardımcı olacağını söyledi benden 2.000 tl para aldı 19 günde kzı kapımda kul köle olacaktı çalışma biteli 40 gün oldu bir sonuç yok kız başkası ile nişanlandı medyum abdullah hocaya inanmayın arkadaşlar bir numarası sahtekar medyumdur kendisi

 14. sahtekar medyum harun, medyum harun sapıktır

  Medyum Harun allah senin belanı versin benden aldığın paralar çocuklarından çıkar inşallah bu sahtekar medyum harun eşimi eve geri getireceğini söyleyerek yalanına beni inandırdı. Bende çalışma için 8.000 tl para aldı bu gün yarın diye diye 6 ay oldu eşim benden tamamen boşandı en son aradım hanı eşim gelecekti dedim bana dediği işin olumsuz senin için hayırsızdır eşini boş ver gel benim eşim ol dedi sapık şerefsiz allah belasını versin şikayete bulundum beni taciz etti medyum harun sahtekar dolandırıcıdır.

 15. medyum neşide sahtekadır

  medyum neşide hocadan uzak durun bu sahtekar kadın beni dolandırdı. Erkek arkadaşıma bağlama büyüsü yaptırmaya karar verdim arayışalara girdim medyum neşide hoca hakkında yorumlar okudum yapılan yorumlara inanaıp aradım medyum neşide hocaya derdimi anlattım papaz büyüsü ile erkek arkadaşımı bana 8 günde bağlayacağını söyledi benden 5.000 tl para aldı ilk 2 gün çalışmalar hakkında bilgi verdi daha sonra kendisine ulaşamadım medyum neşide hocanın sahtekar olduğunu başkalarından oğrendim bir çok kişiyi kandırıp parasını almış ve engellemiş. Medyum neşide sahtekar, medyum neşide dolandırıcı bu sahtekardan uzak durun

 16. medyum vadullah sahtekardır

  Sahtekar medyum Vadullah hocaya sakın itibar etmeyin kaşık büyüsü yaptırmak için medyum araştırırken medyum Vadullah hocanın sayfasına denk geldim. Kaşık büyüsü için Sahtekar medyum Vadullah hocayı aradım yardım istedim. Medyum Vadullah hocakaşık büyüsünde uzaman olduğunu 15 günde sonuç vereceğini söyleyerek inandırdı kendine. Benden çalışma için 1.850 tl aldıktan sonra telefonumu engelledi medyum Vadullah hoca sahtekardır sakın inanmayın yalanlarına.

 17. Sultan

  Medyum can baş tam dolandırıcı piçin tekidir sürekli para istiyor 14 milyar para mı aldı herkese dolandırıcı diyip kendi dolandırıcı şerefsiz o para çocuklarının ilaç parası olsun

 18. Dolandirici uyarisi

  Medyum FERNUR

  Medyum aziz Musa sahtekardir inanmayın

  Numaralari :
  +90 537 558 85 47 musab diyar güven vermiyor

  +90 532 172 33 87 bayram güven vermiyor

  +90 539 248 83 60 fernur sahtekar
  +90 534 742 27 69 aziz musa sahtekar

  %100 garantili medyumum diyen numarasını biraksin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!