Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Sahtekar ve Dolandırıcı Medyum Şennur Hocaya Para Yollamayın

Sahtekar ve Dolandırıcı Medyum Şennur Hocaya Para Yollamayın

Sahtekar ve Dolandırıcı Medyum Şennur Hocaya Para Yollamayın

Uzun zamandan bu yana eşimle aramız kötü olduğu için artık ev hayatımız çekilmez bir hale gelmişti. Ancak ben bu evliliğin kurtulması için son çare olarak karı koca arasını düzeltmek için özel olarak yapılan büyülerden yardım almak istedim. Bu tarz işlemler hakkında daha önce birkaç kişiden medyum Şennur ismini duymuştum ve zaman kaybetmeden kendisine ulaşarak durumu anlattım. İlk zamanlar onunla yaptığımız görüşmeler de bana karşı son derece nazikti ve benden istediği şeyleri yaptığım takdirde amacıma ulaşacağımı söyledi.

Bende evliliğimin geleceği için zaman kaybetmemesini ve ne gerekiyorsa yapmasını istedim. Bana bir süre sabırla beklememi söyledi. Bu işlemlerden ne kadar zaman içinde sonuç alınacağının kesinlikle belli olmayacağını ve sabırlı olduğum takdirde eşimle aramın düzeleceğini söyleyince çok mutlu oldum. Ancak sonuç hiçte öyle olmadı. Çünkü kendisi tam bir sahtekar ve dolandırıcıydı. Ne kadar beklersem bekleyeyim bir türlü istediğim sonucu alamadım ve eşimle aramız hiç düzelmedi.

Sahte İşlemler İle Beni Kandırdı 

Sahtekar medyum Şennur  hoca’ya o kadar çok güveniyordum ki yaptığı işlemlerden bir süre sonra kocamın bana karşı olan tüm davranışlarının tamamen değişeceğini ve bu durumun beni çok mutlu edeceğini düşünür olmuştum. Ama sonuç hayal kırıklığından başka bir şey olmadı. Bana yaşattığı sorunlardan dolayı evliliği çok daha ciddi sorunlar ile doldu çünkü bu durumu eşimde öğrendi ve bana karşı tepkisi çok ciddi oldu. Bu yüzden medyum Şennur ile çalışmaya karar verdiğim için çok pişmanım. Siz de kendinizi kesinlikle bu kişiden korumalısınız.

Sizin için kuracağı tuzakları fark etmediğiniz takdirde emin olun siz de benim yaşadıklarımı yaşarsınız. Keşke önceden gerçek medyumlar hakkında kısa bir araştırma yapsaydım. O zaman kesinlikle bu kişinin tuzaklarına düşmeyeceğimi biliyorum. Eğer siz de medyumlar ile çalışmaya karar verirseniz o zaman işe öncelikle medyumlar hakkında bilgileri olan kişilerden öneriler alarak başlayın. Bu sayede hem kısa zaman içinde amacınıza ulaşabilir hem de kendinizi sahtekar  medyum Şennur hoca  gibi sahte medyumlardan koruyarak her zaman güvenilir hizmetler almayı başarabilirsiniz.

3 Yorum

  1. profesyonel dolandırıcı medyum şennur

    medyum şennur hoca tarafından bende dolandırıldım. Bu sahtekar medyumun konuşmasına sakın inanmayın bizim gibi saf insanları çok kolay ikna edip dolandırıyor. Nişanlımdan ayrıldım bana geri dönmesi ve evlenmesi için medyum şennur hocayı aradım 1 ayda bana sonuç vereceğini söyledi. Yaklaşık 3 ay oldu şimdiye kadar 25.000 tl param gitti son olarak malzemem bitti bana 10 bin yolla bende paramın olmadığını söyleyince beni her yerden engelledi. Medyum Şannur hoca hakkında suç duyurusunda bulundum allah belasını versin bu sahtekar medyum yüzünde param ve zamanım boşa gitti.

  2. dolandırıcı medyum şennur

    Medyum şennur hocaya bende çalışma başlattım 7 gün oldu 5.000 lira ödeme yaptım şuan çalışmada bir etki yok ve sürekli para istiyor bu yorumu okuyunca sahtekar olduğunu anladım. Bu yorumları medyum şennur hocaya attım görür görmez açıklama yapmak yerine beni her yerden engelledi inşallah alalhından bulursun şerefsiz kadın.

  3. medyum şennur tarafından kandırıldım

    Ben izmirden yazıyorum eşimle aramızda tartışmalar oldu ve ayrılmak istediğini söyledi bir anda değiştiğini fark edince büyüden şüphelendim bana yardımcı olamaları için medyum arayışına girdim medyum şennur hoca hakkında yorumlar okudum inandım kendisini aradım kadın öyle bir konuştu ki anlatamam resmen eşimi bana köpek edecekti bende elimde avucumda ne varsa yolladım 1 ay dedi 7 ay oldu inanırmısınız eşimde hiç bir değişme olmadı ve 2 gün önce boşandık medyum şennur hocanın allah belasını versin kendisi medyum hoca değil dolandırıcının tekidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!