Ana sayfa / büyü / Yedirilerek Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur

Yedirilerek Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur

Yedirilerek Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur?

Bilindiği gibi çok farklı teknikler ile yapılan büyü işlemlerin de en çok kullanılan tekniklerden biri de yedirilerek yapılan büyü işlemleridir. Bu teknikler kullanılacağı zaman üzerlerine özel tılsımlı sözler okunan bazı nesnelerin etki altına alınması istenen kişilerin yemeklerine eklenmesi gerekir. Kimi zaman bir yiyecek kimi zaman farklı bir nesne kullanılabilir. Örneğin adet kanı büyüsü ile sevdikleri kişileri kendilerine aşık etmek isteyen bayanlar bu işlemlerden sonuç alabilmek için mutlaka kendilerine ait olan adet kanı damlalarını sevdikleri kişilerin yemeklerine ve içeceklerine eklemeleri gerekir.

Birçok medyum bu tekniklerin güçlerinin çok büyük olduklarını bildikleri için birçok farklı işlem de mutlaka bu teknikleri kullanmak isterler. O kişilerin sadece bu yiyecekleri yemeleri yeterli olmaz. Aynı zamanda medyumların bu uygulamalardan sonra mutlaka özel tılsımların harekete geçmesini sağlayan sözleri okumaları da gerekir.

Yedirilerek Yapılan Büyülerin Etkilerine Son Vermek

Bu sayede istenen sonuçlar kesin olarak ortaya çıkabilir. Kişisel etkileme amaçlı büyü işlemlerin de en çok kullanılan tekniklerden biridir ve birçok medyum bu teknikleri zorlanmadan uygulayabilir. Ancak bu işlemlerin etkilerinin yok edilmesi zordur. Bu sebeple yedirilerek yapılan büyüler nasıl bozulur veya bu işlemleri yapmak için hangi medyumlardan yardım almak gerekir gibi soruların yanıtlarını aramak çok önemlidir.

Çünkü bazı durumlar da bu işlemler kötü amaçlar ile yapılır ve etkileri gerçekten de çok ciddi boyutlar da olur. Bu sebeple acele etmekte her zaman büyük fayda vardır. Çünkü zamanında harekete geçilmezse tılsımlı yiyecekleri yiyen kişilerin üzerlerinde ki etkiler her geçen gün daha da güçlenerek onlara daha ciddi sıkıntılar verebilir. Büyülerin bozulmasını sağlayan özel sözleri nasıl okuyacaklarını bilen medyumların yardımları ile yedirilerek yapılan büyülerin etkileri yok edilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!